Back to Question Center
0

Спам, шахрайство та ризик. Ти ненавидиш спам? Я ненавиджу спам. Я дійсно ненавиджу спам - чесна мова експерта Semalt

1 answers:

Іван Коновалов, менеджер з розвитку клієнтів Semalt Digital Services, визнає, що він не любить інтернет-шахрайство та спам. Якщо хто-небудь спонукає мене використовувати небажану електронну пошту зі спамом, яка продає мошенничий тренінг RA, я буду використовувати вплив TalkRA, щоб розкрити їх.

В перші дні GRAPA я одержав одну з спам-листів. Я розумію, що багато людей все ще отримують спам-повідомлення від GRAPA. Я ціную, що вони перестали спамувати мої електронні повідомлення. Я вважаю, що вони видалили мою адресу електронної пошти зі свого списку розсилки. Однак, в даний час я отримую повідомлення від нових спамерів. Вони обіцяють ділитися знаннями щодо попередження шахрайства, забезпечення доходів та управління ризиками.

Спам-компанія відома як iVyN Technologies. Назва компанії є підозрілою, оскільки вона не граматично правильна. Переклад слова маленькими та великими літерами одним словом неприйнятний англійською мовою. Важливо використовувати правильні стандарти написання при спілкуванні англійською мовою. iVyN Technologies пропонує навчання за плату. Стандартний модуль дистанційного навчання коштує GBP6500 / USD10500. Преміум-версія навчання складе GBP800 / USD13000. У керуванні доходами ця "ціна списку" відома як "вартість покупки". Припустимо, що компанія надає спеціальну знижку 80% лояльним клієнтам. Людина все ще буде ідіотом, щоб заплатити високу плату за курс, який був проігнорований протягом кількох років.

Бажано, щоб людина, яка цікавиться навчанням придбати книгу, замість використання слайдів для комп'ютерних PowerPoint. Гарна книга коштує GBP50 / USD80..Плата за стандартну навчальну програму iVyN достатньо для придбання 130 копій книги. 50 квидів (80 баксів) достатньо для придбання фактичної книги з друкованими фразами, які можна читати, коли комп'ютер був вимкнений. Люди не повинні витрачати GBP6500 / USD10500, переглядаючи слайди PowerPoint, які були скопійовані та вставлені з презентацій PowerPoint, які використовувались на нудній конференції, яка відбулася 10 років тому.

Спам і шахрайство не повинні допускатися, оскільки вони пов'язані з неетичною загрозою вхідної пошти та порушенням конфіденційності користувачів. Спам посилює діяльність у сфері кіберзлочинності, оскільки заохочує користувачів купувати послуги чи продукти, які їм не потрібні за великі витрати. Безпечна мережа досягається, коли адміністраторам і користувачам вдається припинити спам та випадки шахрайства. Займаючись навчанням в галузі кібербезпеки від компанії, яка надсилає спам-повідомлення, схоже на придбання антивірусного програмного забезпечення від компанії, яка заражає комп'ютер із шкідливим програмним забезпеченням. Зміст курсу неефективний. Розділ 1 - Вступ до РА. Цю інформацію можна вільно отримати з підручників та статей.

Розділ 2 - питання та контрольні питання. Ця інформація не ілюструє різні категорії мережі. Розділ 3 - Стратегія. У курсі є копіювальна версія моделі зрілості RA. Розділ 4 - вибір інструмента RA. Більшість телекомунікаційних компаній мають інструмент РА. Користувачі комп'ютера також можуть отримати інструмент RA вільно або за низькою ціною від онлайн-компаній, таких як cVidya.

Більшість технологічних веб-сайтів дозволяють користувачам вільно користуватися інструментом RA. Курс має розділ про внутрішні ризики шахрайства. Існує міцна зв'язок між внутрішнім шахрайством та заохочення комп'ютера до покупки дорогого онлайн-курсу. Останній розділ курсу - про виникаючі ризики. Тренінг показує очевидні ризики, які впливають на кібербезпеку, соціальні мережі та електронну комерцію. Я ненавиджу інтернет-шахрайство і спам. Комп'ютерні користувачі ніколи не повинні винагороджують спамерів. Їх слід ігнорувати. Повідомлення про шахрайство та спам слід повідомляти постачальникам мережевої безпеки Source .

November 28, 2017