Back to Question Center
0

Semalt: Як уникнути жертвою шкідливого програмного забезпечення

1 answers:

На сьогоднішній день люди використовують веб-сайти соціальних мереж, інтернет-магазини та азартні ігри на великій кількості. Не можна було б сказати, що Інтернет став основним джерелом інформації; ми натискаємо на різних веб-сайтах і регулярно читаємо наші улюблені статті. Близько двох років тому існувало лише три мільйони форм шкідливих кодів, і сотні нових були виявлені щодня.

Френк Абаньяле, менеджер з успіху клієнтів цифрових служб Semalt , вказує на те, що зловмисне програмне забезпечення стало більш небезпечним та все більш поширеним, ніж раніше, оскільки це сприяє законним побоюванням, пов'язаним з нашими особистими та професійними ідентифікаторами. Ризики зараження в Інтернеті вище, ніж раніше, оскільки всі дані повторно використовуються щодня. Походження шкідливих програм та вірусів невідоме, але можна уникнути.

Що таке шкідливе програмне забезпечення?

Зловмисне програмне забезпечення є найпоширенішим видом шкідливого програмного забезпечення; Зловмисники використовують цей інструмент для зриву комп'ютерних пристроїв. Вони збирають конфіденційну інформацію та отримують доступ до ваших систем без дозволу. Вірус та хробаки - це ще дві форми, які не слід плутати з шкідливим програмним забезпеченням. Всі ці речі викликають різні проблеми, і їх слід трактувати по-різному.

Вірус - це самореплікація, яка розповсюджується на вашому комп'ютері через Інтернет та може приймати форму кодів та документів. Хробак, з іншого боку, набагато відрізняється від вірусу..Хробаки розповсюджуються через комп'ютерні мережі без вашої інформації та створюють серйозні проблеми.

Яка мотивація від шкідливих програм?

Троянська коня допомагає встановлювати резервні копії комп'ютерної системи та надає доступ до великої кількості речей. Багато років тому віруси вважалися прикрасами та експериментами в інтернеті. Більшість людей не усвідомлювали, що віруси та шкідливі програми сильно заражають свої комп'ютерні системи. І зараз ситуація повністю змінилася; в даний час кіберзлочинні особи використовують шкідливе програмне забезпечення для заробітку в Інтернеті, і люди знають, як вживати заходів проти них. Хакери розробляють веб-сайти та отримують прибуток, показуючи рекламу. Вони прикріплюють різноманітні віруси та зловмисне програмне забезпечення до цих реклам, щоб залучити все більше і більше людей. Вони заражають комп'ютер та збирають ваші особисті дані, такі як номери соціального забезпечення, номери кредитних карток та ідентифікатори PayPal.

Як я можу заразитися шкідливим програмним забезпеченням?

Дуже шкода, що немає ніякого конкретного чи справжнього способу позбутися шкідливого програмного забезпечення та вірусів. Навіть найпопулярніші та знамениті антивірусні програми та програми з шкідливими програмами не забезпечують достатнього захисту та безпеки в Інтернеті. Таким чином, ви можете використовувати антивірусний інструмент лише для отримання сповіщень, якщо у вашій комп'ютерній системі є будь-яка форма шкідливого програмного забезпечення чи вірусу.

Як уникнути зараження шкідливим програмним забезпеченням?

Ви повинні зберігати антивірусне або антивірусне програмне забезпечення; важливо, щоб ви встановили свої останні версії, щоб не заразитися. Ви також повинні використовувати та підтримувати різні антивірусні програми та програмне забезпечення для шкідливих програм, щоб залишатися в безпеці в Інтернеті. Ви можете встановити брандмауери, щоб захистити ваші комп'ютерні системи від непарного веб-трафіку та зловмисних атак. Додавання інформації про місцезнаходження також добре, якщо ви використовуєте мобільний пристрій або ноутбук; ви повинні перевірити свої налаштування безпеки, налаштування веб-переглядача, налаштування електронної пошти та онлайн-рахунки раз на кілька секунд. Хоча в Інтернеті ви повинні використовувати сильні паролі і постійно змінювати їх щотижня. Не забувайте відключати комп'ютер від Wi-Fi, коли ви не в мережі. Стежте за сильними практиками безпеки та вживайте відповідних заходів для зменшення ризиків вірусів та шкідливих програм. Дотримуйтесь належної практики безпеки та застосовуйте відповідні запобіжні заходи при використанні електронної пошти та веб-переглядачів, щоб зменшити ризик того, що ваші дії викликають зараження Source .

November 28, 2017