Back to Question Center
0

Semalt: Попередження! Цей додаток - це вовк в овечому одязі

1 answers:
-->

Одного разу в повідомленні було повідомлено, що підроблені версії популярної гри Pokémon Go, відомі зловмисні програми на Google, були виявлені в магазині Google Play. У звіті з'ясовано поточну проблему. Підроблені додатки можуть бути шкідливими; в тому сенсі, що вони можуть блокувати пристрої, як тільки вони будуть встановлені.

Артем Абгаріан (Artem Abgarian), старший менеджер з успішності клієнтів Semalt , говорить, що користувачі повинні перезавантажити свої телефони або встановити диспетчер пристрою Android, щоб розблокувати свої телефони.

Зазвичай шкідливі програми спричиняють проблеми, які можуть спричинити шкоду продуктивності вашого телефону, що робить його марним. Більш того, шкідливі програми, як правило, мають рекламу, яка заявляє, що ваш телефон заразив небезпечний вірус. Такі додатки також попереджують користувачів, що вони продають дорогі інструменти, призначені для сканування своїх пристроїв, щоб видалити небезпечне зловмисне програмне забезпечення. Це спонукає користувачів купувати інструменти.

Завдяки своїм зусиллям компанія Google ефективно вилучила деякі з цих троянських програм з магазину Play. Крім того, він продовжує відкривати приховані, як шкідливі програми Джуді. Джуді, яка заразилася як пристроями Android, так і iOS, до моменту її виявлення атакувала близько 36 мільйонів Android-пристроїв.

Будь-яке популярне додаток може бути під загрозою копіювання за допомогою таких засобів. Однак перед завантаженням додатків із магазину Google Play можна виконати декілька кроків:

  • Уникайте сторонніх магазинів додатків. Незважаючи на те, що в магазині Google Play перевіряються додатки, ці віруси все ще знаходяться в магазині. Таким чином, зловмисне програмне забезпечення, імовірно, знаходиться в сторонніх магазинах додатків, які рідко перевіряються додатками. Отже, бажано уникати таких аптечних магазинів.
  • Перевірте ім'я виробника продукту. Оскільки помилково можна завантажити підроблене додаток, підтвердьте, що ім'я розробника додатка є правильним.
  • Прочитані огляди додатків. Перебуваючи в магазині додатків, перевірте відгуки користувачів. Також шукайте відгуки експертів та технічних публікацій. Перегляди користувачів допомагають виявити шкідливі програми.
  • Встановлення програмного забезпечення безпеки. Багато компаній пропонують антивіруси ПК та їхні мобільні версії, включаючи AVG, Bitdefender, Avast і Kaspersky. Таке програмне забезпечення для безпеки можна придбати за невелику щорічну плату, і після встановлення вони скануватимуть всі встановлені програми, а також попередити вас, коли вони виявить заражений веб-сайт.
  • Оновіть свою ОС Android. Переконайтеся, що ви завантажуєте найновіші версії додатків та оновлень ОС, щоб захистити свій телефон від останніх загроз
  • .

Дотримуйтесь новин про безпеку. Компанія Software Security виявила більшість порушень безпеки та троянських програм. У цьому випадку постачальник антивірусів ESET. У своєму звіті дослідник зловмисного програмного забезпечення Лукас Стефанко зазначив, що деякі підроблені додатки створюють заставку із замком в магазині Google Play. Ситуація, яка вимикає вас із вашого пристрою та розблоковує ваш пристрій за умови, що ви платите кібер-злочинцю.

Як частину забезпечення, забезпечте резервне копіювання вашого пристрою, оскільки ви можете випадково завантажити шкідливе додаток. Тоді ви можете заводську скинути свій пристрій. Отже, ви можете відновити свої дані без вірусу, а потім запустити програму захисту, щоб пристрій залишався чистим Source .

November 28, 2017