Back to Question Center
0

Semalt: основні причини блокування спаму реферерів у WordPress та Google Analytics

1 answers:

Спам може або використовувати простір сервера для надсилання зловмисного програмного забезпечення, троянів або вірусів, скористатися перевагами вразливостей користувача та надсилати їм шкідливі шкідливі програми та віруси безпосередньо. Так чи інакше, спам потребує користувача, але користувач, безумовно, не потребує цього. При відкритті WordPress обов'язково потрібно ввести в дію інструменти, щоб запобігти проникненню спаму.

Реферал-спам є одним із типів, що впливають на WordPress, і може мати серйозні наслідки для системи Google Analytics. Це породжує рейтингу веб-сайту , таким чином перетворюючи алгоритми пошуку на нього. Джек Міллер, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , стверджує, що найкращою технікою є блокування спамерів переспрямування як в Google Analytics, так і в WordPress.

Спам-реферер

Його метою є спотворення функціонування пошукових систем. Спамери відправляють кілька посилань і URL-адреси, щоб збільшити рейтинг певного веб-сайту. Вони, як правило, є підробленими посиланнями, але завжди зводяться до певного сайту. Одним словом, це ярлик для покращення рейтингу пошуку без надання будь-якого цінного вмісту. Якщо аналітичний звіт включає цей трафік у своєму звіті, це означатиме, що веб-сайт посилається на неякісний сайт. Це покращує рейтинг сайту, але якщо Google визначить цю техніку, вони покарають сайт за роботу разом з веб-сайтом небажаних сайтів .

Google та інші пошукові системи виробили захисний механізм для запобігання більшості рефералів спаму на сайтах. Тим не менше, користувачам рекомендується вживати застережних заходів, щоб скоротити проблеми.

Посилання на спам отримує своє ім'я від способу взаємодії з Google Analytics. Як власник веб-сайту, ви хочете побачити, які веб-сайти відображають трафік на сайті. Спамери користуються цим перевагами і сподіваються, що вони натискатимуть на своїх веб-сайтах під час звіту Google Analytics .

Переваги блокування рефералу спаму

Одним з наслідків спаму для рефералів є те, що він буде перешкоджати пошуку в майбутньому веб-сайту. Щоб залишатися успішним у маркетинговій кампанії, потрібно забезпечити, щоб сайт продовжував надавати якісний вміст своїм відвідувачам. Наявність спаму рефералів ускладнює цю мету. Тому запобігання належить веб-власнику веб-сайту з непривабливих посилань на своїй платформі..Все, що вони роблять це робить це важче, щоб відвідувач знайшов релевантний вміст. Нарешті, існує також потенціал, за яким можна натиснути веб-сайт, який містить шкідливий вміст.

Блокування спаму рефералов у WordPress та Google Analytics

  • Встановити спам-плагін рефералів

Перегляньте сторінку плагін реферала спаму та завантажте та встановіть плагіни на інформаційну панель WordPress. Він відкриває всі його функції та налаштування. Потім активізуйте плагін. Іншими інструментами для використання є Sucuri, SpamReferrerBlock або WP Block Referrer Spam.

  • Налаштувати параметри

На лівій стороні натиснутого Спам-реферера WordPress є вкладка. Клацніть на неї і виберіть наступний параметр спаму переспрямування. Виберіть параметр "Автоматичне оновлення", щоб переконатися, що він щоденно блокує спам-реферер. У режимі блокування виберіть Переписати блок, оскільки він працює швидше і працює на рівні сервера. Під ручним оновленням де-не-де буде оновлено визначення щодо спаму для реферерів, особливо якщо підозрілу посилання ще не очищено .

  • Перевірка останніх оновлень та спеціальних блоків

На сторінці зі спамом рефереру є варіант верхнього рівня для останнього оновлення, який повідомляє про те, коли користувач здійснив останнє оновлення. Це чудовий інструмент, який вказує на ефективність плагіна. Якщо у звіті є декілька спаммічних URL-адрес, скопіюйте та вставте посилання в блок спеціальних блоків для ручного підходу. Потім збережіть усі зміни та вийдіть.

  • Переглянути заблоковані сайти

Клацніть на вкладці Спам-переспрямування та виберіть Усі заблоковані сайти. Потім відкривається вікно з усіма заблокованими URL-адресами, і їх можна відкрити без будь-якої загрози.

  • Позбавлення спаму від Ghost Referrer

Відкрийте Google Analytics, щоб визначити, чи є він у робочому стані. Деякі сайти можуть пройти, тому що вони реферати Ghost означають, що вони не приходять на сайт, тому плагіни не можуть заблокувати їх. Виконайте наступний процес: натисніть Аудиторія, виберіть Технологія, а потім Мережа. Знайдіть і виберіть ім'я хосту як основний параметр. Зверніть увагу на всі домени та складіть список всіх законних. Натисніть Адміністратор, фільтри, додайте фільтри, тип спеціального фільтра, а потім включіть. Виберіть збереження та вийти. Поверніться на інформаційну панель, щоб дізнатися, чи вона зараз працює Source .

November 28, 2017