Back to Question Center
0

Semalt - Як позбутися трафіку трафіку у вашому Google Analytics

1 answers:

Було б неправильним сказати, що дані є наріжним каменем усіх рішень в області онлайн-бізнесу та маркетингу. Важливо, щоб ми розвивали розуміння наших даних і забезпечували відповідність сучасним маркетинговим тенденціям. Ми також повинні оцінювати поведінку користувачів на нашому веб-сайті і знати все про зміну галузі. Це можливо лише тоді, коли ми виключимо трафік з трафіку з Google Analytics і зосереджуємось на отриманні бажаних результатів.

Олександр Пересунко, менеджер з успіху клієнтів Semalt , висвітлює в цьому відношенні деякі маркетингові секрети.

Для збору даних потрібно використовувати різні аналітичні та моніторингові варіанти. Однак Google Analytics є найбільш автентичним та широко використовуваним інструментом. Це дає змогу знайти легітимність ваших даних і показує, що ви правильні результати. Більше двох мільярдів веб-сайтів використовують Google Analytics для оцінки та аналізу якості відвідувань. Бот-трафік є чимось, що може завдати шкоди вашому веб-сайту, і це може спричинити почуття страждання в Інтернеті. Врешті-решт, це призводить до неправильних висновків, оцінок та припущень, що впливає на ефективність та надійність вашого сайту.

Про ботів

Не слід забувати, що для всіх людських хітів є хіти на сервері, так що можна стверджувати, що боти стали важливими та обов'язковими компонентами будь-якого веб-сайту. типи ботів: хороші боти і погані боти

Хороші боти - це ті, які ведуть себе добре і сприятливі для вашого веб-сайту, тоді як погані боти - це ті, які створені хакерів і нападників, і вони мають намір сканувати та індексувати ваш веб-сайт незаконно. Звіт показує, що більш ніж двадцять відсотків всього трафіку, відправленого хорошими ботами, обганяють зловмисні та небезпечні боти. Таким чином, ми можемо сказати, що боти не можуть бути привабливими для будь-яких сайтів, і їх слід звільнити якомога раніше .

Два інших типа ботів - примарні боти і бойові зомбі. Примарні боти - це ті, які не відвідують ваш веб-сайт, але демонструють подібні результати, а ботів зомбі - це ті, які повністю відображають ваш веб-сайт. Вони створюють звіти в Google Analytics і прикидаються справжніми. Вони вставляють свої специфічні коди в свої дані аналітики та намагаються заподіяти йому шкоду в тій чи іншій мірі.

Як виключити трафік з бота

Google недавно заявила, що в Google Analytics існує кілька рішень для фільтрації хороших ботів, поганих ботів, а також спаму рефералів. Для цього вам слід налаштувати непрофільовані перегляди та ознайомитись із джерелами трафіку. Ви повинні знати трюки розрізнення хороших ботів і поганих ботів. Ви можете адаптувати ряд маркетингових стратегій, щоб максимально збільшити ваші шанси отримати унікальні види на вашому веб-сайті. Це також є перевагою, якщо ви створюєте різні фільтри як для внутрішніх, так і для зовнішніх джерел трафіку. Ви можете заблокувати кілька IP-адрес, які виглядають підозрілими і не мають нічого спільного з автентичності. У випадку зомбі ботів, ви повинні фільтрувати їх, виявляючи їх розташування та сліди. Для цього вам доведеться знати все про своє джерело та продовжити кроки створення сліду Source .

November 28, 2017