Back to Question Center
0

Semalt Expert з блокування російського рефералу спаму з Google Analytics

1 answers:

Спамери постійно розробляють нові типи спаму, які атакують Google Analytics. На сьогоднішній день потік спам-посудини з Росії відбувався з розповсюдженням спамерів, які витрачають час на розробку спаму, що дозволить збирати трафік. Існують чотири основних типи спаму, а саме: Analytic, Crawler, Legit ботів і спаму пошуку .

Зверніться до переконливих питань, наданих провідним експертом з Semalt , Олександром Пересунко, і не забувайте від спаму від рефералів - security work in lebanon.

Аналітичний спам

Вони також відомі як реферати примару. Хоча вони не відвідують сайт, вони відображаються в аналізі, хоча вони містять спам під час ідентифікації Google Analytics. Спам відбувається випадковим способом і призначений для того, щоб змусити користувача комп'ютера відкривати свої реферальні сайти. Вони в основному росіян.

Спам-скарб

Це тип спаму, який характеризується їх повзучим характером в Інтернеті, що збирає інформацію. Рекомендується не відвідувати їх через вірусну загрозу, тому вони повинні бути заблоковані. Прикладом спаму для сканерів є спам для веб-сайтів .

Legit Bots

Незважаючи на те, що legit іоти не часто зустрічаються в аналітіці, вони часом павуть навколо вмісту у ставці для показу в пошукових системах.

Пошук спам

Цей спам насправді не відвідує свій веб-сайт, а натомість обліковий запис ping analytics, намагаючись зіпсувати свої цілі. Пошук спаму може бути відфільтрований, що перешкоджає їх показувати в обліковому записі аналітики.

Заходи контролю спаму

Хоча посилання на веб-сайти посилаються на спам, російські спам фактично не залучають сайти, на яких вони бачать. Нижче наведено список деяких найбільш поширених спам-посилань:

 • hulfingtonpost.com
 • 7makemoneyonline.com
 • cenoval.ru
 • pricereg.com
 • darodar.com
 • economy.co
 • blackhatworth..Com
 • bestwebsiteawards.com
 • buttons-for-website.com
 • ilovevitality.com

Більшість цих посилань не переходять на веб-сайт користувачів, а натомість відвідують ідентифікатор користувача Google Analytics. Їхні посилання з'являються в аналітичних результатах, які спонукають користувачів Google відвідати їхні веб-сайти. Прикладами таких спамів є darodar і ilovevitality.com. Незважаючи на те, що спам не відвідує сайт користувача, важливо заблокувати їх показ у результатах Google Analytics. Причинами необхідності блокування спаму є:

 • i. Дуже важливо мати точні дані про кількість людей, які відвідують свій сайт, для ефективного аналізу. Ця інформація є важливою для визначення рівня відмов та наявності спаму, оскільки збір даних для аналізу є неточним
 • .
 • ii. Наявність спамів негативно впливає на рейтинг пошукових систем. Існування спамерів, які постійно розробляють нові типи спаму, вимагають існування таких компаній, як "Misfit", для боротьби з пороком та забезпечення гладкості малого бізнесу
 • .

Реферальні спам можна боротися за допомогою контрольного переліку ТЗ:

1. Інструмент фільтрації ботів може бути використаний для запобігання показу ботов в обліковому записі Google Analytics, натиснувши кнопку "Перегляд налаштувань" та вибравши опцію "фільтр ботів" .

2. Усі російські спам-адреси слід відфільтрувати, додавши їх до списку виключень рефералів, включаючи параметри перегляду фільтрів .

a) У разі блокування спаму рефералів, відвідайте обліковий запис Google Analytics і виберіть інструмент "Фільтр" .

b) Виберіть параметр "Новий фільтр" та введіть ім'я домену.

в) На тип фільтра виберіть спеціальний параметр і виберіть опцію "Реферал" .

г) Введіть точну URL-адресу, яку ви бажаєте заблокувати, на "Шаблон фільтра" .

e) Процедура d вище повинна виконуватися для одного домену, але в полі "Filter field" слід натиснути назву хоста.

f) той самий процес застосовується тільки для пошукового спаму, лише до того, що "Поле фільтра" повинно бути замінено на "Термін кампанії", а шаблон є розбірливим формулюванням дослівно.

3. Проте рекомендується, щоб до Google було зроблено звіт, якщо є підозри про шкідливі коди.

November 28, 2017