Back to Question Center
0

Semalt Експерт: як управляти спамом?

1 answers:

Повідомити про мошенничі повідомлення відповідним органам влади є одним з найефективніших способів зриву шахраїв та запобігання еволюції злочину. У Великобританії Національне бюро розвідки з питань шахрайства проводить операції зі збору та аналізу даних про шахрайства поштою та подібні злочини. Це допомагає інформувати процес прийняття рішень, особливо про запобіжні заходи, які слід вжити.

Зверніться до порад Райана Джонсона, старшого менеджера з продажу Semalt , який знає, що робити з шахрайством.

Повідомлення про шахрайство поштою

Ви можете інформувати відповідні органи влади про поштовий випадок, який ви отримали кількома способами. До них відносяться звернення до Royal Mail або компанії, яка імітується шахраями.

Повідомити про шахрайство в Royal Mail

Royal Mail - це служба доставки пошти та посилок. Він працює з відповідними органами влади, щоб запобігти пошкодженню поштової системи. Якщо ви або особа, яку ви знаєте, отримує поштові повідомлення, Royal Mail рекомендує пересилати пошту з супровідним листом на цю адресу:

Freepost Scam Mail,
P.O. Вставка 797,
Exeter Ex1 9UN

Ви також можете зателефонувати Royal Mail за номером 0345 611 3413 або надіслати електронний лист scam.mail@royalmail.com.

Royal Mail також заохочує постраждалих людей до завершення звіту про шахрайську пошту (доступно для завантаження на своєму веб-сайті) і відправити його разом з поштою, отриманою від шахраїв, та іншими документами або матеріалами, які, як вважається, виникли від шахраїв.

Інший спосіб повідомлення про шахрайську пошту - відправити своє повне ім'я, адресу та номер телефону поштою на вказану поштову адресу, електронною поштою або по телефону (03456 113 413). Royal Mail надішле вам форму та передоплачений конверт, щоб після заповнення форми ви надіслали його зразками отриманих повідомлень..

Звітність компанії

Якщо ви отримуєте шахрайську пошту від шахраїв, які прикидаються представниками справжньої компанії, варто було б зв'язатися з компанією.

Це може бути банк або державний департамент, який імітується і цитується в шахрайстві. Повідомляючи про цю організацію, вона зможе інформувати інших про афера. Деякі компанії розміщують повідомлення на своїх веб-сайтах та окреслюють кроки, які слід вжити, якщо вони стануть жертвою шахрайства.

Як щодо шахрайських електронних листів?

Електронні листи є іншими популярними способами, завдяки яким шахраї обманюють людей незаконними схемами. Якщо ви помітили шахрайську електронну пошту в папці "Вхідні", обов'язково повідомте про це .

Перш ніж подивитися на варіанти звітування, які ви отримали, коли отримаєте шахрайську електронну пошту, давайте спочатку переглянемо кілька підказок, які захищатимуть вас і вашу інформацію. Коли ви отримуєте електронну адресу шахрайства:

  • НЕ натискайте будь-яку посилання в електронному листі.
  • НЕ відповідайте електронною поштою або будь-яким способом зв'яжіться з відправником.
  • НЕ розкривайте будь-яку інформацію, навіть якщо ви вже натиснули посилання.
  • НЕ відкривайте будь-яке вкладення в електронному листі.

Повідомлення про шахрайство електронною поштою до Royal Mail

Королівська електронна пошта розпочинає боротьбу із шахрайськими електронними листами, надаючи список найчастіших шахрайських електронних листів, які допоможуть вам швидко знайти епідемію шахрайства. Якщо ви отримуєте підозрілий електронний лист, ви можете зв'язатися з Royal Mail за допомогою сторінки контактної компанії або посилання "Зв'язатися з нами" внизу веб-сторінок сайту.

Повідомлення про шахрайство по електронній пошті компанії

Повідомлення електронної пошти про шахрайство чи фішингові електронні повідомлення також можуть бути повідомлені ISP (Інтернет-провайдеру), який використовувався для завершення роботи електронної пошти. Наприклад, якщо електронний лист отримано з облікового запису Gmail, ви можете повідомити про це, використовуючи кнопку "Повідомити про спам" на домашній сторінці Gmail. Yahoo має електронний лист (abuse@yahoo.com), до якого повідомляється інформація про шахрайські електронні листи та пов'язані з ними злочини. Hotmail надає кнопку "Повідомити про фішинг" з тією ж метою.

Не можна переоцінити належну інформацію про мошенні та електронні повідомлення. У той час, коли мошенники є правильними, ліві та центральні, не можна дозволити собі припустити, що все гаразд. У боротьбі з шахраї добре бути цинічним і не довіряти номінальній вартості інформації з поштових повідомлень або телефонних дзвінків Source .

November 28, 2017