Back to Question Center
0

Semalt Експерт: Ознайомтеся зі спамом або небажаним електронною поштою

1 answers:

Небажані повідомлення, отримані користувачами Інтернету через електронні листи, відомі як електронний спам (також відомий як небажаний). За оцінками інтернет-експертів, використання спаму поширювалося "з кінця 1990-х років, і це найпоширеніша проблема, з якою стикаються веб-користувачі. Адреси електронної пошти одержувачів спаму надаються спам-сайтами, які є автоматизованими сайтами, які сканують веб-пошук електронних адрес.

У цьому відношенні Олівер Кінг, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , обговорює загальні типи поштових повідомлень, способи спаму та шляхи припинення повідомлень спаму.

Існують різні форми спаму електронної пошти, найпоширеніші з яких були створені для посилення прямих шахрайств або законних бізнес-схем. Як правило, спам використовується для сприяння доступу до програму зниження ваги, азартних онлайн-ігор, можливостей роботи та недорогих фармацевтичних препаратів. Спам використовується для проведення шахрайства електронною поштою. Відомим прикладом є шахрайство з авансовою оплатою, коли жертва отримує повідомлення електронної пошти з пропозицією, яка, мабуть, приносить винагороду. Шахрай подає випадок, коли перед жертвою потрібно вимагати попередню готівку, вимагаючи одноразової суми, яку поділяють багато онлайн злочинці. Після здійснення платежу шахраї перестають відповідати або винаходити нові способи вимагати більше грошей..Фішингові електронні листи є ще однією формою шахрайських спаму, завдяки чому електронні листи, що з'являються як офіційні повідомлення від онлайн-процесорів, банків та інших установ грошей, надсилаються фізичним особам. Як правило, фішингові тексти направляють одержувачів на веб-сайт, який нагадує сайт офіційної організації, і користувачеві пропонується надати особисті дані, такі як кредитна картка та дані для входу. Тому користувачі Інтернету попереджаються про відкриття електронних листів зі спамом, натисканням відповідей на повідомлення чи відповіді на них. Крім того, спам-повідомлення можуть вводити інші види шкідливих програм через сценарії, посилання на сайти, що містять віруси або вкладення файлів.

Існує безліч методів, які використовуються спамерами для надсилання небажаних електронних листів одержувачам. Передусім, ботнети дозволяють інтернет-шахраям використовувати C & C або сервери командного та керування, щоб широко розповсюджувати і розповсюджувати спам. По-друге, спам Snowshoe - це підхід до використання широкого кола електронних листів та IP-адрес з нейтральною репутацією для широкого розповсюдження спаму. Нарешті, порожній електронний спам є зростаючою технікою серед шахраїв. Це тягне за собою відправлення повідомлень електронної пошти без теми та тіла. Метод також може бути використаний для збирання каталогів, де атакують поштовий сервер з метою аутентифікації адрес електронної пошти для розповсюдження, визначаючи недійсні адреси чи відмову. Під час цього шахрайства спамери не вимагають вводити лінії повідомлень під час надсилання електронних листів. В інших випадках, порожні тексти електронної пошти можуть приховати певні хробаки та віруси, які можна поширювати через HTML-коди, інтегровані в електронний лист.

Отримання деяких видів спаму неминуче. Однак користувачі Інтернету можуть мінімізувати кількість небажаної пошкоджень, які потрапили в їх поштові скриньки. Більшість поштових вузлів забезпечують фільтрування спаму для переміщення підозрілих повідомлень у папку небажаної пошти. Видалення, блокування та інформування про випадки небажаних електронних листів - це ще один спосіб заборонити користувачам отримувати спам-повідомлення в папки "Вхідні". Додатковий захист може бути досягнуто шляхом додавання сторонньої антиспам-фільтрації до повідомлень електронної пошти на електронні листи місцевих клієнтів або навіть створення білого списку, який включає в себе окремі адреси або домени, на які користувач довіряє або готовий отримувати електронні листи Source .

November 28, 2017