Back to Question Center
0

Semalt Експерт: "Bank Of America Alert-Account Suspended" - це фішинговий електронний лист

1 answers:

Останнім часом експерти виявили нову форму фішингу-хакерів, які використовують для обману споживачів. Вони використовують сповіщення "Банк Америки", щоб інформувати користувачів про те, що хтось використав невірний логін, щоб отримати доступ до своїх облікових записів. Після цього вони створюють надзвичайну розповідь, що свідчить про те, що діяльність повинна призвести до призупинення свого рахунку, якщо вони вирішать не вживати жодних заходів. Очевидно, існує причина для тривоги, оскільки це фішингова тактика, яка заманює користувачів на веб-сайт, який намагається вкрасти свою інформацію .

Майкл Браун, менеджер з успішності клієнтів Semalt , розповідає, що в минулому хакери знову і знову використовували ті ж методи. Це, здається, фішингове правило, яке передбачає певний банк. Причина, чому вони використовують ці методи вичерпно, полягає в тому, що вони показують результати, а в більшості випадків - на користь їх. Фішингові хакери, які мають правильні облікові дані, а також відповідні паролі, можуть очистити банківський рахунок від особи.

Електронний лист, який вони використовують, нагадує той, який банк відправляє. Проте для невідомого користувача це може змусити їх повірити, що це справді електронна пошта від Банку Америки. Всередині електронного листа вказується детальний опис того, як неправильна IP-адреса намагається незаконно входити в обліковий запис..Потім він пропонує стверджувати, що банк зупинить обліковий запис як заходи безпеки. Щоб користувач мав доступ до платіжної інформації, є вбудована URL-адреса, яка просить користувача перевірити деталі користувача. Крім того, електронна пошта закінчується через 24 години.

Виглядає правдоподібно, чи не так?

Фішинг - це незаконні дії, що здійснюються кібер-шахраї, які намагаються замаскувати себе як довірену особу. З наведеного вище прикладу, кібер-шахрайство зробило це схоже на те, що вони були Банком Америки. Вони претендують на те, що вони є членами службової групи, яка працює з банком, щоб допомогти власнику рахунку. Фішингові електронні листи мають одну загальну характеристику, яка полягає в тому, що вона містить вкладення або вбудоване посилання, яке спонукає користувачів завантажувати або клацати.

Посилання, що надається в електронному листі, перенаправляє на фальшивий веб-сайт, який намагається приховати дані від відвідувачів. Однак корисною новиною для користувачів є те, що сайт нещодавно був знятий. Від того, що люди знають про фішингові сайти, можливо, від експертів або особистого досвіду, існує висока ймовірність того, що коли сайт був живим, він попросив користувачів розлучитися з банківськими деталями, такими як логін та пароль для банку Америки. Вони могли йти далі, щоб запитати більше особистої інформації, якщо веб-портал потребує їх.

Спам і фішинг-шахрайство електронною поштою бомбардують Інтернет і обліковують мільярди повідомлень, відправлених користувачам Інтернету за день. Наскільки є повідомлення про скорочення кількості спам-листів, що надсилаються глобально, користувачі повинні знати, як визначити їх і захистити себе. Золоте правило тут завжди пам'ятати, щоб не видати будь-яку особисту інформацію від людей, які працюють через сайти, які виглядають підозрілими. Далі, якщо одержувач отримує електронний лист, подібний до описаного вище, прикидаючись, що він надійшов з Банку Америки, обов'язково не натискати на нього Source .

November 28, 2017