Back to Question Center
0

Небезпечний шахрайство у всьому світі - ґаблю - Попередження від Semalt

1 answers:

Засновники шкідливих програм посилили свою увагу через мережеві медіа на веб-сайтах з метою отримання окремих даних. Це створює враження, що ці творці шкідливого програмного забезпечення вирішили досягти успіху. Замість того, щоб використовувати традиційну технологію безперервної роботи з сеансом, шкідливе програмне забезпечення тепер використовує простішу стратегію.

Олівер Кінг, менеджер з успішності клієнтів Digital Services , повідомляє про небезпечні напади з боку загарбницьких хакерів.

Незважаючи на те, що приголомшлива частина з нас, як правило, розглядає цифрові хадлам як гениальних програмістів, які виконують найрізноманітніші напади з-за тіні капюшону, фактом є те, що домінуючою частиною є основні майстри трюків. Вони не стикаються з вигадкою сучасних підходів, щоб пройти складні системи безпеки. Чому спробувати відреагувати на всі ці незручності, коли ви, в основному, можете перехопити користувача в передачу даних або натискання з'єднання?

Розробники зловмисного програмного забезпечення консультують бойкоти з IP, призначені для того, щоб забезпечити боротьбу зі спамом у пропозиції щодо підтримки стратегічної відстані від відкриття та збільшення швидкості вхідних повідомлень.

Нові романтичні засоби дозволяють творцям зловмисного програмного забезпечення вирішувати, чи є вони заплутаними бездоганними і добрі машини. Ці сервери використовуються як спосіб перевірити, чи такий захворювання живе, а чи ні на будь-якому з бойкотів, бойкоти перевірені з усього світу, і досить далекосяжні, демонструючи, що творець намагається отримати загальну картину по всьому світу на відміну від певного району. Шкідлива програма, що виконує ці перевірки, позначена Sarvdap, закінчується у разі виявлення забрудненої машини на бойкоті.

Це буде закриватися, якщо програма виявлення несправностей знайдеться на забруднених машинах, тому що можливості програми регулярно показують близькість аналітика зловмисного програмного забезпечення. У випадку переходу цих перевірок, Sarvdap на цьому етапі прагне пов'язуватися з цільовою сторінкою Microsoft для перевірки наявності та після цього підключення до його виклику та керуючого сервера.

Це порівняльна стратегія для тестування адміністрування шкідливих програм, як-от інфекції. Додаток до VXers, які намагаються перевірити, чи будуть їхні троянські програми підкорятися під ворожими радарами інфекції.

Ця ловушка, ймовірно, буде поширюватися. Автори шкідливих програм завжди отримують від конкурентів. Створювачі величезних боnет-центрів, націлених на спам, можуть істотно виграти, додавши бойкотові перевірки, щоб розширити рівень спаму .

Приймаючи до уваги те, як, незважаючи на те, що він є базовим типом кіберзлочинності, спам продовжує загострюватись - передаючи будь-яку схожість з шкідливим програмним забезпеченням, зловмисниками та фішинговими повідомленнями - асоціаціям кожного розміру, Едмундс стверджував, що є "корисні кроки" які могли бути зроблені так, щоб цілковито перешкоджати цим битвам.

Однією з них є використання DMARC Area-based Validation повідомлень, анонсує та відповідність - та конфігурація перевірки електронної пошти, яка дає змогу клієнтам з'ясувати, який справжній електронний лист і який спам закінчено з докладними можливостями для прогресу змін і безпеки Source .

November 28, 2017