Back to Question Center
0

Нав'язливі поради від Semalt про те, як уникнути шкідливих програм

1 answers:

Зловмисне програмне забезпечення є найпоширенішою загрозою для комп'ютера користувача Інтернету. Крім того, шкідливе програмне забезпечення - це найпростіша небезпека, яку можна уникнути. Розробка розумних та безпечних звичок для веб-перегляду може захистити комп'ютер від шкідливого програмного забезпечення та інших небезпек, таких як віруси. Основи безпечних навичок перегляду включають в себе вивчення способу встановлення й уникнення підозрілих сайтів.

Старший менеджер успіху клієнтів Semalt , Джек Міллер, окреслює в статті інші важливі способи уникнення шкідливих програм.

Перш за все, всі комп'ютери повинні бути захищені. Основна мета забезпечення комп'ютерів, щоб зменшити вразливість пристрою до шкідливих програм. Важкі антимашинні та антивірусні програми для захисту комп'ютерів включають Kaspersky, Norton і Bitdefender. Програмне забезпечення може блокувати віруси від вторгнення до комп'ютера та можуть видаляти зловмисне програмне забезпечення під час встановлення. Часто ознаки шкідливого програмного забезпечення можуть бути невидимими. Проте регулярне сканування слід запустити, щоб виявити, що будь-які віруси можуть вийти без попередження. Крім того, зловмисне програмне забезпечення використовує недоліки безпеки в операційній системі та іншій програмі. Таким чином, важливим кроком захисту комп'ютерів є оновлення браузера, операційної системи та іншого програмного забезпечення.

По друге, онлайн-користувачі повинні регулярно створювати резервні копії своїх файлів..Деякі шкідливі програми можуть пошкодити або видаляти інформацію про дані, що зберігаються на комп'ютерах. Крім того, підготовка до ймовірності втрати даних набагато дешевше і простіше, ніж спроба інформації після вірусного нападу. Найпоширенішою технікою резервного копіювання файлів є онлайн-служба резервного копіювання та копіювання файлів на зовнішній диск.

По-третє, уникнути підозрілих посилань. Більшість вірусів встановлюються, натискаючи завантаження. Часто сайти замасковані як справжні посилання. Отже, зловмисне програмне забезпечення можна уникнути, дізнавшись, як виглядають підозрілі веб-сайти. Наприклад, об'яви на сайтах виглядають як діагностика або системні повідомлення, що попереджають про інтернет-користувача, що з комп'ютером є щось не так. Крім того, деякі реклами, які відображаються як тексти, що вказують на те, що користувач виграв приз та направив його на вимогу, є підозрілими посиланнями.

Нарешті, користувачі Інтернету, розробники та власники сайтів повинні навчитися створювати підозрілі веб-сайти. Якщо онлайн-користувач не впевнений, чи надійне завантаження чи веб-сайт, сторінка повинна бути закрита безпосередньо перед тим, як повернутись на сторінку. Таким чином, під час перегляду незнайомих веб-сайтів користувачі повинні бути обережними. Почніть запитати друзів, якщо вони мають досвід роботи з веб-сайтом або якщо вони є авторитетними. По-друге, знайдіть важливу інформацію про веб-сайт. Пошук інформації про сайт. Пошукові системи, такі як Google, повинні використовуватися для пошуку інформації про компанію, яка керує веб-сайтом, шукати відгуки інших користувачів і публікацій. По-третє, перевірте бари адрес браузера. Більшість зловмисних сайтів призначені для появи як надійних посилань. Таким чином, адресний рядок може бути використаний для створення реальних сайтів. Нарешті, на веб-сайті має бути запущений інструмент діагностики Google для безпечного перегляду. Користувачам Інтернету потрібно скопіювати та вставити URL-адресу посилання в поле пошуку на діагностичному сайті, а потім натисніть кнопку пошуку. Звіт про безпеку відображається за допомогою цієї операції Source .

November 28, 2017