Back to Question Center
0

Які ділові зворотні посилання та яке значення вони можуть принести на ваш сайт?

1 answers:

У сьогоднішньому онлайн-режимі бізнес-зворотні посилання стають авторитетними учасниками. Вони сприяють розвитку онлайн-бізнесу та роблять веб-сайт видимим для пошукових систем. Будь-яка кампанія з оптимізації пошукової системи може обійтися без створення посилання.

Давайте уявимо більш поширену для нас ситуацію. Ви сидите біля бару і чуєте, що хтось про тебе говорить. Якщо цей динамік є авторитетним і описує вас у позитивному світлі, це добре відображає вас і приносить вам репутацію та авторитет. Люди, які чують цю інформацію, починають думати про вас краще. І навпаки, якщо людина схематична, люди відмовляються з ним спілкуватися.

business backlinks

На цифровому ринку зворотні посилання, які надходять від авторитетних та надійних веб-сайтів, приймаються як якість. Підключившись до вас, вони розповідають як для користувачів, так і для пошукових роботів, що вони поважають те, що ви говорите чи робите. Іншими словами, ці зворотні посилання стають голосами від надійних джерел та підвищують репутацію вашого джерела.

У цій статті ми обговоримо все про бізнес-зворотні посилання та чому вони корисні для пошукової оптимізації.

Що таке бізнес-зворотні посилання?

Оскільки рекомендації від дорогих та близьких людей залишаються найбільш надійною формою реклами, зворотні посилання на високі авторитети мають найвищу цінність для просування онлайн-бізнесу.

В очах пошукових систем, зворотні посилання з інших сайтів служать голосами і розповідають про якість вашого веб-джерела. Однак пошукові системи підтверджують таке припущення в алгоритмах SEO та PageRank.

Взагалі, будь-яке посилання з іншого сайту на ваш сайт розглядається як зворотний зв'язок з бізнесом. Однак, якщо ці посилання походять від спаму та низькоякісного веб-джерела, це може негативно вплинути на рейтинг вашого сайту та спустошити вашу роботу з оптимізації пошукової системи.Саме тому ви повинні шукати лише якісні зворотні посилання для бізнесу.

Які аспекти враховуються компанією Google?

Останнім часом веб-майстри зробили акцент на деяких ділових зворотних зв'язках. Вони використовували різні способи збільшення кількості зовнішніх посилань. Деякі з цих методів були шахрайськими і шахрайськими, такі як посилання на ферми, приватні блог-мережі, спам тощо.

Однак Google зрозумів, що деякі з цих зворотних зв'язків не були цінними та надійними. Саме тому вони вирішили внести деякі зміни в свої алгоритми рейтингу, оцінюючи якість зовнішніх посилань, а не їхню кількість. Після останнього оновлення Google Panda багато веб-сайтів втратили свої позиції.

Широко визнається, що пошукові системи оцінюють кілька дуже істотних аспектів. У цій статті ми перерахуємо чотири з них, які стосуються вивчення якісних бізнес-зворотних зв'язків. Вам слід звернути на них увагу при пошуку нових можливостей побудови посилання або переглянути свій профіль посилання.

seo backlinks

Перерахуємо деякі з них:

Репутація та вплив

Найбільш критичним аспектом для зворотних зв'язків є репутація. Це тісно пов'язане з впливом. Ось чому кожен раз, коли ви шукаєте нові можливості створення посилання, переконайтеся, що веб-сайт, на якому ви збираєтеся поширювати посилання, добре відомі та високо оцінені користувачами, а також шановні в реальному світі.

Релевантність

Зміст веб-сторінки має мати щось пов'язане з вашим бізнесом. SEO-алгоритми вважають важливим завданням для запобігання вилученню низькоякісних веб-сайтів від більш усталених підприємств.

Uniqueness

Щоб перевірити цей аспект зворотного зв'язку, вам потрібно подивитися на ваших конкурентів. Якщо веб-джерело, розташоване за межами вашої ринкової ніші, використовуючи посилання, безпосередньо пов'язане з вашим предметом, вважається унікальним зворотним зв'язком.

Кліки

Зазвичай недостатньо просто розмістити зворотний зв'язок на іншій сторінці сайту. Кількість користувачів, які натискають цю сторінку, можуть лише сприяти вашим зусиллям в галузі SEO. Саме тому, якщо лише кілька користувачів натискають ваше посилання, його релевантність та унікальність сумніваються Source .

December 22, 2017