Back to Question Center
0

Які ділові зворотні посилання та яке значення вони можуть принести на ваш сайт?

1 answers:

У сьогоднішньому онлайн-режимі бізнес-зворотні посилання стають авторитетними учасниками. Вони сприяють розвитку онлайн-бізнесу та роблять веб-сайт видимим для пошукових систем. Будь-яка кампанія з оптимізації пошукової системи може обійтися без створення посилання.

Давайте уявимо більш поширену для нас ситуацію. Ви сидите біля бару і чуєте, що хтось про тебе говорить. Якщо цей динамік є авторитетним і описує вас у позитивному світлі, це добре відображає вас і приносить вам репутацію та авторитет. Люди, які чують цю інформацію, починають думати про вас краще. І навпаки, якщо людина схематична, люди відмовляються з ним спілкуватися.

business backlinks

На цифровому ринку зворотні посилання, які надходять від авторитетних та надійних веб-сайтів, приймаються як якість. Підключившись до вас, вони розповідають як для користувачів, так і для пошукових роботів, що вони поважають те, що ви говорите чи робите. Іншими словами, ці зворотні посилання стають голосами від надійних джерел та підвищують репутацію вашого джерела.

У цій статті ми обговоримо все про бізнес-зворотні посилання та чому вони корисні для пошукової оптимізації.

Що таке бізнес-зворотні посилання?

Оскільки рекомендації від дорогих та близьких людей залишаються найбільш надійною формою реклами, зворотні посилання на високі авторитети мають найвищу цінність для просування онлайн-бізнесу.

В очах пошукових систем, зворотні посилання з інших сайтів служать голосами і розповідають про якість вашого веб-джерела. Однак пошукові системи підтверджують таке припущення в алгоритмах SEO та PageRank.

Взагалі, будь-яке посилання з іншого сайту на ваш сайт розглядається як зворотний зв'язок з бізнесом. Однак, якщо ці посилання походять від спаму та низькоякісного веб-джерела, це може негативно вплинути на рейтинг вашого сайту та спустошити вашу роботу з оптимізації пошукової системи.Саме тому ви повинні шукати лише якісні зворотні посилання для бізнесу.

Які аспекти враховуються компанією Google?

Останнім часом веб-майстри зробили акцент на деяких ділових зворотних зв'язках. Вони використовували різні способи збільшення кількості зовнішніх посилань. Деякі з цих методів були шахрайськими і шахрайськими, такі як посилання на ферми, приватні блог-мережі, спам тощо.

Однак Google зрозумів, що деякі з цих зворотних зв'язків не були цінними та надійними. Саме тому вони вирішили внести деякі зміни в свої алгоритми рейтингу, оцінюючи якість зовнішніх посилань, а не їхню кількість. Після останнього оновлення Google Panda багато веб-сайтів втратили свої позиції.

Широко визнається, що пошукові системи оцінюють кілька дуже істотних аспектів. У цій статті ми перерахуємо чотири з них, які стосуються вивчення якісних бізнес-зворотних зв'язків. Вам слід звернути на них увагу при пошуку нових можливостей побудови посилання або переглянути свій профіль посилання.

seo backlinks

Перерахуємо деякі з них:

Репутація та вплив

Найбільш критичним аспектом для зворотних зв'язків є репутація. Це тісно пов'язане з впливом. Ось чому кожен раз, коли ви шукаєте нові можливості створення посилання, переконайтеся, що веб-сайт, на якому ви збираєтеся поширювати посилання, добре відомі та високо оцінені користувачами, а також шановні в реальному світі.

Релевантність

Зміст веб-сторінки має мати щось пов'язане з вашим бізнесом. SEO-алгоритми вважають важливим завданням для запобігання вилученню низькоякісних веб-сайтів від більш усталених підприємств.

Uniqueness

Щоб перевірити цей аспект зворотного зв'язку, вам потрібно подивитися на ваших конкурентів. Якщо веб-джерело, розташоване за межами вашої ринкової ніші, використовуючи посилання, безпосередньо пов'язане з вашим предметом, вважається унікальним зворотним зв'язком.

Кліки

Зазвичай недостатньо просто розмістити зворотний зв'язок на іншій сторінці сайту. Кількість користувачів, які натискають цю сторінку, можуть лише сприяти вашим зусиллям в галузі SEO. Саме тому, якщо лише кілька користувачів натискають ваше посилання, його релевантність та унікальність сумніваються.

December 22, 2017
Які ділові зворотні посилання та яке значення вони можуть принести на ваш сайт?
Reply