Back to Question Center
0

Як збільшити кількість зовнішніх посилань?

1 answers:

Зворотні посилання залишаються основними показниками якості веб-джерел, релевантності та авторитету. Вони показують Google, чи варто оцінювати цей веб-сайт на ТОП чи ні. Високоякісні зовнішні посилання безпосередньо впливають на ваш сайт у результатах пошуку. Тим не менш, нелегко отримати сік з високим вмістом PR-сайтів, якщо ви відносно нове на цифровому ринку. Для невеликих або нещодавно створених веб-джерел здавання зворотних посилань може виявитися досить складним, тоді як всі так звані "прості та швидкі" способи суперечать принципам Google і можуть спричинити зниження рейтингу. Крім того, якщо ви створюєте посилання таким чином, що виглядає підозріло для пошукових систем, ви ризикуєте отримувати санкції від Google.

number of backlinks

Сьогодні ми поговоримо про роль кількості зворотних зв'язків у онлайн-промоції бізнесу та розкажіть про деякі методи, які дозволяють отримати більш цілеспрямований сік-посилання.

Чому вам потрібні зворотні посилання?

Загалом, зворотний зв'язок - це посилання на інший веб-джерело вашого блогу. Якщо цей веб-сайт має деяку цінність для користувачів і вважається авторитетним пошуковими системами, отримані від нього посилання призведуть до вашого трафіку на сайт. Однак, якщо ви помістите посилання на спам, нещодавно засуджений веб-джерело, ваш шанс отримати сік з посиланням є надзвичайно низьким. Чим більше посилань на якість посилаються на ваш сайт, тим більше повноважень ваш домен отримає від пошукових систем.

Ви повинні бути в курсі різних цілей зовнішніх посилань, оскільки ви отримаєте різні результати від кожного типу зворотного посилання. Посилання розрізняються в залежності від того, чи є ви посиланням або пов'язані з ним.

Таким чином перерахуємо деякі переваги, які зворотні посилання на наш веб-сайт:

  • Бланкові посилання відправляють трафік на ваш сайт

Створюючи кампанію зі створення якісної посилальної реклами, ви отримуєте трафік з інших веб-джерел, оскільки користувачі, які читають публікацію зі своєю посиланням, натискають на неї для отримання додаткової інформації.

  • Зворотні посилання надають повноваження на ваш сайт

Зворотній зв'язок служить голосом інших блогерів і повідомляє пошуковикам про відмінну репутацію та авторитет ваш домен. Це ідеально покращує рівень поінформованості про бренд.

  • Ви помічаєте власники інших веб-сайтів

Коли ви поміщаєте посилання на ваш сайт, який відноситься до іншого домену, власник цього сайту помітить цю інформацію через його аналітичне програмне забезпечення (ф. е. Semalt Web Analyzer або Google Analytics). Це ідеальна можливість для вас, щоб інші веб-джерела, що займаються пошуком ніші, могли помітити ваш домен та встановити хороші ділові відносини з вами.

backlinks to your site

Як збільшити кількість зворотних зв'язків?

  • Виготовити щось унікальне

Щоб отримати зворотні посилання органічно, вам потрібно створити унікальний і цікавий контент. Проте всі розумні власники веб-сайтів створюють якісний вміст, і ви можете загубитись серед інших статей. Ви можете спробувати наблизитись до ключових слів із великим обсягом, де вміст трохи відрізняється від решти. Якщо ви можете надати цільовій аудиторії щось нове, то, швидше за все, користувачі поділяться між собою, а також інші блогери будуть цікавитися вашою маркою.

  • Посилання на блогерів

Посилання на інших блогерів - це чудова можливість отримати більше зворотних зв'язків себе, оскільки ви потрапляєте на радар ті блоги. Коли ви зв'язуєтеся з іншими людьми, ви, швидше за все, отримуєте акції, посилання та органічну рекламу Source .

December 22, 2017