Back to Question Center
0

Які ресурси для стратегій побудови зворотних посилань?

1 answers:

Почнемо з визначення стратегії побудови посилань. Якщо ви на цьому терміні використовуєте Google, ви отримаєте список тактик, який допоможе вам захистити посилання, але не приведе вас до загальної стратегії побудови посилань.

Загалом, ці стратегії описують концепцію створення цінного контенту, щоб інші веб-джерела пов'язувалися з вашою. Інша концепція, яка також може сприяти генерації посилань, включає в себе створення відносин та партнерських зв'язків в Інтернеті; заохочувати клієнтів до зв'язку; поділитися джерелом у вашій спільноті; брати участь в онлайнових і спільних заходах.

backlink building strategies

Всі ці поняття дійсні та цінні для стратегій побудови зворотних посилань. Однак вони лише показують нам можливі причини, чому інші веб-джерела можуть посилатися на ваш домен. Вони не дають повної відповіді на ваше запитання, забезпечуючи лише половину стратегії.

Стратегія побудови посилань - це процес досягнення бізнес-цілей через доступні веб-джерела. Посилання на будівництво розглядає як тактику, оскільки ваша кінцева мета тут безпосередньо залежить від виконання. Однак досягти результату без правильного підходу неможливо. В іншому випадку, захищені вами посилання можуть бути або не служити вашими справжніми бізнес-цілями.

Ця стаття присвячена правильному підходу до стратегій побудови SEO-посилань. Давайте почнемо з того, що має виглядати ваша головна кампанія побудови кампанії.

  • Створення зв'язків між якісними веб-джерелами

Цілком зрозуміло, що кожен веб-сайт, незважаючи на його напрямок і розмір, потребує зворотного зв'язку. Існує фундаментальна частина структури Інтернету. Однак чому нам потрібні зовнішні посилання?

Є два основних причини, для яких вам потрібні зворотні посилання:

  1. Зв'язатися з авторитетними онлайн-спільнотами, веб-сайтами та платформами у вашій галузі;
  2. Оцінка релевантних та великих обсягів пошукових термінів.

Google оцінює веб-сайти за алгоритмом PageRank. Цей алгоритм Google використовує зворотні посилання з інших авторитетних джерел для визначення популярності веб-сторінок, повноважень та релевантності. Цей алгоритм безпосередньо впливає на позицію веб-сайту на сторінці результатів пошуку та підвищує репутацію веб-джерела в очах Google.

backlink building seo

  • Отримати цільовий трафік

Чітка стратегія є значною для тих, хто хоче інвестувати в посилання будівля. Вам потрібно керувати ціллю поза кожною зворотною лінією. Інакше вся ця кампанія та зусилля, які ви вкладете в це, будуть марними. Отже, запитайте у вас питання про те, для чого вам потрібна посилання? Найбільш поширеною та розумною відповіддю на це питання є отримання трафіку. Трафік означає, що більше потенційних клієнтів натискатимуть ваш сайт і, можливо, перетвориться на платних клієнтів. Визначення вашої мети має починатися з дослідження можливостей. Ви повинні досліджувати, які можливості існують у вашій ніші та як отримати від них користь.

Аналізуючи поточну ефективність сайту, доступні для вас веб-джерела та створити план для його вдосконалення. Роблячи це, ви зможете розвивати стратегію створення посилань Source .

December 22, 2017