Back to Question Center
0

Як побачити зростання зворотних зв'язків у Google Analytics?

1 answers:

Google Analytics - це один з найкращих професійних аналітичних інструментів, який надає веб-майстру всі необхідні дані щодо показників веб-сайтів та позиції на SERP. Це дає змогу відслідковувати успіх кампаній з оптимізації пошукової системи та отримати відповідні висновки з отриманої інформації. Іншою очевидною перевагою цього програмного забезпечення Google Analytics є можливість відстежувати зворотні посилання на веб-сайт. У GA зовнішні посилання називаються рефералами. Саме тому це те, що вам потрібно шукати у ваших аналітичних звітах.

how to see backlinks

Ця стаття присвячена інформації про те, як бачити зворотні посилання в Google Analytics і як їх диференціювати за якістю та джерелом.Отже, ми йдемо.

Кроки для перегляду та перевірки зворотних посилань у звітах Google Analytics

 • Вибрали правильний профіль Google

На початковому етапі Ваша співпраця з GA, ви повинні переконатися, що ви використовуєте правильний обліковий запис, профіль і представлення даних, оскільки у вас може бути кілька профілів тут і численні різні проекти, які можуть спричинити справжній безлад. Сайт, з яким ви зараз працюєте, буде розміщено у правому верхньому куті сторінки. Потрібно натиснути на неї і вибрати відповідний.

 • Звіти про закупівлю

Потоки трафіку зворотних лінків тут класифікуються даними придбання. Наступні кроки допоможуть вам правильно переміщатися у вашому звіті зворотного посилання:

 1. Натисніть «Придбання» в лівій частині меню, щоб перевірити всі звіти про придбання;
 2. Виберіть "All Traffic", що випадає;
 3. Натисніть кнопку "Реферали".
 • Реферальний звіт дасть вам дані зворотних посилань

Джерела трафіку переходів можна знайти в розділі Google Analytics, який називається " Реферативний звіт. "Тут ви побачите всі необхідні дані про ваші зворотні посилання та джерела, де вони розміщені.

 • Практичні методи перевірки зворотних посилань в GA

Є деякі передові методи якості, які ви можете реалізувати, читаючи ваші звіти зворотного зв'язку в GA.

 • Додати нові сегменти аудиторії

Щоб звузити дослідження з зворотних зв'язків та отримувати більш точні дані, застосовуйте сегментацію аудиторії. Ця методика Google Analytics допоможе вам розбити різні типи відвідувачів, які надходять на ваш сайт за допомогою зворотних посилань.

Щоб сегментувати ваші зворотні посилання, виконайте такі дії:

 1. Натисніть кнопку "Додати сегменти";
 2. Використовуйте вікно пошуку;
 3. Потім натисніть кнопку «Застосувати», щоб підтвердити;
 4. Після цього ви будете спостерігати відсоток нових аудиторій сегмента та порівняльних даних.

seo backlinks

 • Первинні розміри

Щоб перевірити джерела зворотних сторінок, ви можете використовувати "Основні розміри "Функція в GA. Основним параметром за замовчуванням є джерело. На цій вкладці можна спостерігати доменів зворотного зв'язку. Щоб переглянути сторінку зворотної сторінки, потрібно просто натиснути на одне з доменів. Таким чином, ви зможете побачити шлях рефералів ваших зовнішніх посилань.

Після перевірки всіх вхідних джерел зворотних посилань ви також можете подивитися, на яких цільових сторінках ви отримуєте посилання. Ви можете це зробити, виконавши наступні кроки:

 1. Натисніть на "Цільова сторінка";
 2. Тоді спостерігаються посилання на цільові сторінки;
 3. Перевірте дані щодо придбання, поведінки та конверсії; (ви можете перевірити ці дані у напрямку зростання) Source .
December 22, 2017