Back to Question Center
0

Як вдосконалити веб-сайт через блог-посилання?

1 answers:

Деякі експерти SEO та веб-майстри стверджують, що гостьові блоги не є більш цінними для просування бізнесу, і навіть розглядаються пошуковими системами як технології побудови посилання на спам.Однак чи треба в це вірити? Незважаючи на докази зворотного, існує багато міфів щодо гостьового блогу, перш за все, якщо воно використовується як стратегія побудови посилань.

Є багато доказів, що показують нам, що бланкова зворотна SEO блоґу фантастично корисна, коли вона правильно використовується. У цій статті ми обговоримо, як можна використовувати повідомлення гостя, щоб створити репутацію, авторитет та експозицію за допомогою зворотних посилань SEO з дописів в блозі.

blog backlinks seo

Міфи про гостьові блоги

Є багато експертів, які, як правило, думають, що гостьові блогги стають надто спамби, щоб будувати посилання через неї. Вони не рекомендують покладатися на публікацію гостя та відмовлятися приймати гостьові блог-сегменти, як це робить.

Якщо ви власник блогу, ви, мабуть, отримали масові спам-повідомлення з нульовою персоналізацією або наміром створити якісний вміст. Деякі сторонні веб-сайти пропонують вам поставити посилання dofollow в темі статті. З точки зору Google, ви можете спостерігати, як ці посилання можуть стати проблемами для вашого домену. Зміст низької якості, відсутність значної інформації на основі досліджень і не пов'язаний з жодним реальним автором. Найбільша кількість зворотних посилань із такого вмісту призводить до шахрайських партнерських веб-джерел.

Однак у цьому випадку я описую явний спам. Ви можете виявити цей вид спаму з першого погляду. Але якщо говорити про тонкі спам-посилання, де контент є якістю і на основі досліджень. У вас є всі шанси виявити подібний спам.

Google робить акцент на наступних трьох тактик, які особливо нахмурилися:

  • наповнення рекламних посилань на ваш сайт;
  • Статті пишуть письменники, які не мають досвіду у певній сфері та пишуть за темами, про які їх навіть не чули;
  • Використовуйте той самий вміст у всіх статтях, створюючи дублікати.

backlinks seo

Власники веб-сайтів часто поширюють непрофесійні статті, які не є компетентними у сфері. Їх просять написати варіанти тієї ж статті та поширювати їх як гостьові повідомлення. Це створює сенс про розміщення гостей, що це спам діяльності.

Однак, якщо ви наймаєте письменника, який дійсно розуміє предмет, ви отримаєте інший результат. Як правило, з першого погляду видно, що цей вміст заслуговує на отримання посилання.

Таким чином, щоб отримати значення від блогів зворотного зв'язку з блогами SEO, вам потрібно поділитися прикладами досліджень, дослідниками ринку, методами, які використовуються у вашій роботі, та керівництвами, які матимуть певну цінність для ваших читачів.Зрештою, це принесе вам чудові результати щодо рейтингу та задоволення читачів Source .

December 22, 2017