Back to Question Center
0

Як користуватися пошуковим інструментом Google низької якості зворотних посилань?

1 answers:

Веб-майстри використовують різко різні способи отримання соковитого посилання на їх веб-сайти. Іноді їх методи далекі від правових. Всі зворотні посилання не створюються однаково. Як це зазвичай траплялося, деякі з ваших зовнішніх посилань можуть бути цінними і точно отриманими, тоді як інші стають неякісними або більше недоступними.

backlink search tool

Google робить все можливе, щоб дозволити власникам веб-сайтів виключити їх низьку якість зв'язку та уникнути санкцій. Інструмент відхилення Google стає гарним виходом для інтернет-продавців після натискання кнопки "Пінгвін". У далекому 2012 році Google Penguin оновлено штурмом сфери оптимізації пошукової системи і вилучило всі неякісні спам-посилання з приватних мереж блоґів. Тим самим він створює нові проблеми і негативно впливає на весь світ SEO. Веб-майстри почали намагатися зловживати цією системою, створюючи спам-посилання для авторитетних сайтів, прагнучи знизити свої позиції на SERP. Деякі з цих зусиль досягли успіху. Багато брендів постраждали від негативного впливу своїх конкурентів. Це викликало сильну потребу контролювати всі посилання, які вказують на веб-сайт. Саме тому компанія Google вирішила створити корисний інструмент посилання "Відхилити", щоб надати власникам веб-сайтів можливість стежити за усіма зовнішніми посиланнями. Цей пошуковий інструмент для зворотних зв'язків допоміг сотням тисяч власників веб-сайтів контролювати ситуацію у своїх зворотних зв'язках.

Чому нам потрібен Google Disavow Links Tool?

Всі процедури SEO для чорного капелюха можуть негативно вплинути на рейтинги та репутацію вашого сайту, особливо тому, що Google дає зрозуміти, що вони покарають усі сайти, що беруть участь у будь-якому спамі посилання.

Є багато власників веб-сайтів, які хотіли б автоматично отримувати посилання на свій сайт і вважають, що можна створити профіль якості зв'язку протягом одного або двох днів. Звичайно, кожен може дозволити собі замовляти спам-служби створення посилання та отримувати тисячі нових зворотних зв'язків до свого веб-ресурсу без жодних зусиль. Однак це, швидше за все, негативно вплине на рейтинг будь-якого сайту пошукової системи. Ваш веб-джерело не обов'язково втратить рейтинги за допомогою таких спам-посилань, але величезна та довготривала спам-атака може повністю спустошити всі ваші зусилля в галузі SEO.

Інструмент Google Disavow Links Tool спеціально розроблений, щоб дати веб-майстру повноваження повідомляти та передавати низькоякісні спам-посилання в Google, і якщо вони були вражені атаками спаму своїх прямих онлайн-суперників, це допоможе їм вийди з неї і швидко очистить свою репутацію.

backlink seo tool

Google інструмент пошуку за контентом виявляє спам-посилання та веб-сайти, які їх створюють, і в більшості випадків вони не зашкодять вашому рейтингу сайту. Проте, багато веб-джерел все ще можуть вплинути на ці шахрайські дії, і їх число зростає з кожним оновленням Penguin.

Google не буде оцінювати зворотні посилання з будь-яких доменів, про які ви повідомили про впровадження інструменту Google Disavow Links. Цей інструмент корисний як для пошукових систем, так і для веб-майстрів, оскільки це допомагає дізнатися реальну цінність всіх веб-джерел та покарати правила вимикачів Source .

December 22, 2017