Back to Question Center
0

Як використовувати Yahoo для зворотних посилань?

1 answers:

Найчастіше люди використовують альтернативні пошукові системи, такі як Yahoo для зворотних посилань, коли немає іншого способу подання свого веб-сайту чи блогу на основні, як Сам Google. Таким чином, нижче я збираюся показати вам, як використовувати Yahoo для зворотних зв'язків. Помістіть це просто, ми збираємося отримати відповіді Yahoo, які принесуть вам ці цінні зворотні посилання натомість. Зауважте, однак, що справа полягає в тому, щоб зробити ці відповіді максимально настільки природними, щоб переконатися, що вони не будуть ідентифіковані як спам.І є кілька інших способів використання Yahoo для зворотних зв'язків - нижче я збираюся показати вам повний список, що охоплює всі можливі варіанти для виконання завдання. Ось основні пункти куль для вас, перш за все, пам'ятати:

  • Перш за все ви можете просто скористатись Інструментами для веб-майстрів Bing, щоб надіслати свій веб-сайт або блог в Yahoo. Майте на увазі, що сам Yahoo тепер належить Bing. Тому ви будете перенаправлені безпосередньо на панель інструментів для веб-майстрів Bing, щоб завершити процедуру подання.
  • Врешті-решт, ви можете просто надіслати веб-сайт або URL-адреси блогу безпосередньо в пошукову систему Bing. Роблячи так, не буде потреби витрачати свій час, намагаючись правильно використати Інструменти для веб-майстрів Bing.

  • Ви можете подати заявку на проведення деяких галузевих дискусій та дебатів, що стосуються ніші, для обробки частини ваших будівельних зусиль. У випадку, якщо ви хочете використовувати Yahoo для зворотних посилань, все, що вам потрібно, - опублікувати якісь чудові повідомлення в службі Yahoo Answers. Таким чином, ви не тільки отримаєте цінний зв'язок, але також отримаєте додатковий трафік.
  • І ви можете просто шукати найбільш часто задавані питання на Yahoo Answers (a. к. a. FAQ), щоб зрозуміти гайки та болти - і доставити деякі додаткові повідомлення, пов'язані з тим популярними питаннями, що представляють інтерес вашої цільової аудиторії або ринкової ніші.

Крім того, ви можете глибше розібратися в цьому питанні. Спробуйте подумати про кожну справу за шкалою - я маю на увазі, що ви також можете взяти це повільно, відповідаючи тільки найкращим чином, і не обов'язково розміщувати посилання на кожну корисну відповідь вашої. Звичайно, це займе багато часу, і насправді без значних вимірюваних результатів відразу. Тим не менш, вам рекомендується добре працювати у формуванні міцного та довірливого бренду для основного веб-сайту або блогу. Таким чином, ви повинні повільно рухатися до основної мети створення надійного профілю зворотного зв'язку - і ви добре!

Підсумок

Працюючи тільки для абсолютно достатніх відповідей на Yahoo для зворотних зв'язків - ось що ви повинні пам'ятати. Так, це займе багато часу, тому краще бути ретельно з кожною відповіддю. Таким чином, уникайте надсилання дуже коротких або надто простих відповідей, якщо ви не хочете, щоб вони виглядали як спам. Нарешті, ось що ви повинні пам'ятати - чим більше людей дізнаються про ваш веб-сайт або блог на відповідь Yahoo (навіть якщо після вашого повідомлення немає посилання) - все буде краще Source . Ключ тут полягає в тому, щоб заплатити ваш час, і ти все закінчиш!

December 22, 2017