Back to Question Center
0

Як коментувати зворотні посилання покращують рейтинг свого сайту на SERP?

1 answers:

Ви, напевно, чули багато жахливої ​​інформації про створення зворотних посилань коментування та негативно схильні до цієї техніки. Проте я хочу, щоб ви відразу поставилися до цієї стратегії з відкритим розумом. Незважаючи на погану репутацію цієї стратегії, використання блогу в якості стратегії зворотного зв'язку може допомогти вам встановити хороші відносини з вашими потенційними клієнтами та створити свій авторитет бренду в рамках вашої ринкової ніші.Однак для правильного підходу до створення зворотних посилань коментарів потрібно отримати правильний підхід, щоб отримати хороший результат SEO. Інакше ви будете виглядати підозрілими в очах пошукових систем і навіть можете отримати покарання за технології створення посилання на спам.

У цій статті ми обговоримо нові способи одержання сокового зв'язку з коментарів. Ви можете забути все, що прочитали раніше. Підхід, який ми поділимося з вами, не схожий на будь-які інші методи побудови посилань, які вимагають використання dofollow, nofollow, пошукових термінів або будь-яких інших речей, які ви використовували для слухання.

Новий спосіб отримання зворотних посилань на коментар

Давайте обговоримо, які етапи вам слід виконати, щоб отримати зворотні посилання для коментарів якості протягом короткого періоду часу.

  • Знайти потрібні блоги

На початковому етапі вашої кампанії по створенню посилань вам необхідно знайти правильні блоґи для створення ваших посилань там. Ви повинні провести дослідження своєї ринкової ніші та знайти веб-джерела, які отримують чудовий трафік та зацікавленість. Зовсім не очевидно шукати кращих блогів у галузі. Замість цього ви можете знайти середніх PR-блогів або форумів, на яких є значна кількість активних коментаторів.

Щоб знайти те, що вам потрібно, ви можете вставити лише конкретний запит в Google. Наприклад, якщо ваш бізнес обслуговується в медицині, ви можете попросити пошукову систему за запитом "TOP medical blogs" або "форуми для лікарів". "В результаті ви отримаєте список TOP блогів на основі деяких соціальних акцій та коментарів, які отримують ці блоги.

Після того, як ви виявили, що для вашого бізнесу потрібні веб-джерела, ви можете продовжувати розгалуджувати наступні посилання від коментаторів до свого блогу. Це допоможе вам збільшити базу партнерських сайтів.

  • Організація ваших блогів

Використовуйте підписки RSS в Google Reader для відстеження блоґів у вашій галузі. Створюйте різні папки для кожної тематичної веб-сторінки. Процессуючи цей процес, ви будете стежити за тими категоріями, які нещодавно оновлювалися.

  • Спробуйте бути першим

Не рекомендується створювати зворотні посилання на кораблі на простому форумі просто писати невідповідні, спам-коментарі. Ви можете бути першим, хто залишає коментар під публікацією, але лише після всебічного читання та думки про дотепну та розумну відповідь. Якщо ваша основна посилання зацікавлена ​​і дотримується цієї мети, інші коментатори, швидше за все, натискатимуть її, щоб перевірити, хто ви є. Ось чому, якщо ви першим, ваші зміни вищі, ніж якщо ви прийдете до вечірки після численних інших коментаторів Source .

December 22, 2017