Back to Question Center
0

Ви можете показати мені, як отримати якісні зворотні посилання?

1 answers:

Перш за все, що робить якісну зворотну посилання? Взагалі, профіль посилання вашого веб-сайту або блогу оцінюється компанією Google за допомогою ряду основних факторів, таких як повноваження посилань, вік домену, відповідний текстовий прив'язок, шаблони натуральних посилань тощо.Чому ви повинні знати, як отримати якісну зворотну зв'язок виключно? Просто тому, що природні зворотні посилання нещодавно стали одним з найбільш важливих сигналів рейтингу в SEO. Ось чому ви повинні знати правильні місця та правильні дії, які потрібно зробити, щоб заробити ці цінні зворотні посилання. І я збираюся показати вам, як отримати якісні зворотні посилання від соціальних мереж, маркетингових статей, медіа прес-релізів та веб-сайтів для обміну документами.Отже, давайте розглянемо їх все нижче.

Соціальні мережі

Звичайно, в сучасній сфері соціальних мереж варто створити зв'язки з. І є близько десятка соціальних мереж та медіа сайтів, які мають найбільшу аудиторію активних користувачів, таких як Google Plus, Twitter, Facebook тощо.Справа в тому, що кожна інтернет-платформа, популярна в соціальних мережах, зазвичай має досить високий рейтинг сторінки. Ось чому цю привабливу можливість рекомендується намагатися перш за все покращити якість посилань. Пам'ятайте, що для отримання найкращих результатів тут потрібно підготувати повторений розклад публікацій або медіа-канал. Завдяки цьому ви не тільки збільшите свою поточну аудиторію, але й націлюєте своїх потенційних клієнтів на використання унікального та унікального вмісту, який забезпечує реальну цінність, підтримуючи відповідні зображення, інфографію, електронні таблиці тощо.

Маркетинг статті

Цей метод є, мабуть, одним з найкращих способів отримання стратегії побудови найефективніших посилань. Ось як отримати хороші зворотні посилання з маркетингом статті - просто шукайте правильні ключові слова та підготуйте кілька цікавих статей. Далі, почніть працювати над своїм вмістом, щоб його було надіслано до деяких найновіших каталогів статей. Таким чином, не забувайте включати посилання, що спрямовують назад на ваш основний веб-сайт або блог. Просто переконайтеся, що все є на місці - як тексти прив'язки, так і кнопки соціального обміну повинні бути ефективно поміщені у ваші якісні твори.

Прес-релізи в засобах масової інформації

Такі веб-сайти, що займаються новинами, також є чудовими місцями для захоплення деяких посилань - просто тому, що майже все, менші сайти, які будуть широко поширені в Інтернеті. Враховуючи те, що ці великі медіа-сайти завжди шукають свіжий вміст або цікаві історії найвищого суспільного інтересу, все, що вам потрібно, - це постачати їм таку якісну статтю, яка охоплює гарячу тему, що стосується вашої основної галузі чи ніші.Просто обов'язково створіть зацікавлену назву та релевантний вміст, який залучить ширшу цільову аудиторію, - і ти все закінчиш.

Веб-сайти обміну документами

Це було б чудовим способом побудови природних зв'язків, крім того, зазвичай передбачаючи, що заслужені зворотні посилання з атрибутом DoFollow. Більш того, більшість або пов'язані з ними джерела надійно довіряють основні пошукові системи, як-от Google. Отже, ця можливість виглядає як цілком гідна, вірно? Ось як отримати добрі якості зворотних посилань із веб-сайтів із спільним доступом до документів - просто маєте потрібний вміст (i. е. , не надто громіздкі статті, або повні посади). Після того, як все буде готово, вам потрібно буде лише надіслати його, таким чином, видаливши зворотний шлях, який вказує шлях на ваш власний веб-сайт або блог Source .

December 22, 2017