Back to Question Center
0

Які TOP 10 веб-джерел для створення зворотних зв'язків?

1 answers:

Створення якісного та цікавого вмісту, безумовно, є найкращим способом отримати безкоштовні та органічні зворотні посилання на ваш сайт. Користувачі самі по собі поділиться вашим вмістом у мережі, додаючи його більше значення в очах пошукових систем. Тим не менш, ви можете істотно покращити свій профіль зворотного зв'язку, будуючи посилання на сайтах TOP10 Google. Ці веб-джерела мають найбільший PageRank і найвищий авторитет у мережі. Хоча більшість веб-майстрів і спеціалістів SEO вважає, що неможливо отримати посилання з таких якісних веб-джерел, насправді все набагато простіше. Ви можете отримати зворотні посилання з TOP 10 веб-джерел безкоштовно. Все, що вам потрібно, - бути уважним і дотримуватися нашого короткого керівництва по створенню посилання. Отже, давайте продовжимо.

ТОП-10 високоякісних сайтів із зворотним зв'язком

 • Google Plus

Google Plus - це соціальна платформа,. Згодом вона має найвищий PageRank. Тут ви можете створювати як dofollow (індексовані пошуковими сканерами) так і nofollow (не індексовані пошуковими сканерами) зворотні посилання.

Щоб отримати зворотні посилання на Google Plus, потрібно виконати такі дії:

 • Створити повний профіль у Google+.
 • Натисніть кнопку «Профіль» та оберіть «Про розділ». Тут ви знайдете розділ сайту.
 • Натисніть кнопку Додати в області посилань. Таким чином, ви зможете додавати URL-адресу свого веб-сайту.
 • Прокрутивши сторінку, ви помітите, що співавтор повинен повторити назву та URL.
 • Щоб зберегти все, натисніть кнопку ОК.
 • Щоб отримати трафік від цих посилань, натисніть значок замка на "посилання" та "вкладник до". "Тут потрібно змінити приватний вигляд загальнодоступного.

Ось і все. Тепер ви маєте зворотні посилання з однією з найвпливовіших платформ Google.

 • Facebook

Facebook - це всесвітньо популярна соціальна мережа з комплексними статистичними показниками. Він має 9 PageRank і 2 Alexa Rank. Загальна кількість зворотних посилань, що вказують на Facebook, складає більше 7 мільйонів. Щодня мільйони нових користувачів з усього світу реєструються в Facebook, і люди, які користуються цим, користуються щодня. Іншими словами, Facebook просто є найбільшою соціальною платформою у світі, що забезпечує чудові можливості створення зв'язків для бізнесу.

Щоб отримати зворотні посилання з цієї соціальної платформи PR9, вам слід дотримуватися цієї короткої інструкції:

 • Увійдіть на Facebook або створіть свій бізнес-обліковий запис, якщо у вас його немає;
 • Потім відкрийте додаток Facebook, яке називається «Статичний HTML», і натисніть «Додати статичний HTML на сторінку». Тут ви побачите нову вкладку «Додати вкладку сторінки». "Виберіть потрібну сторінку та натисніть" Додати вкладку сторінки ". "
 • Виконавши ці маніпуляції, ви створите привітання на вашій бізнес-сторінці Facebook.
 • Натисніть на це привітання. Тепер у вас є інша вкладка, в якій потрібно натиснути вкладку Редагувати та вставити тут HTML-код. Вам потрібно змінити URL-адресу веб-сторінки та прив'язувати текст до URL-адреси вашого веб-сайту та тексту прив'язки. Щоб зберегти ці зміни, потрібно натиснути кнопку збереження.

Процес створення dofollow backlink на Facebook виконаний. Тепер ви можете спостерігати збільшення соціального трафіку, що надходить з цієї платформи Source .

December 22, 2017