Back to Question Center
0

Як я можу отримати найкращі шляхи зворотного зв'язку DoFollow з високою якістю, крім коментарів та розміщення гостей?

1 answers:

Побудова досить гарного профілю зв'язку, багатий високоякісними зворотними посиланнями DoFollow - це безперечно складне завдання. Просто тому, що кожен зворотний шлях, який вказує на ваш веб-сайт або блог, як і раніше залишається серед основних сигналів рейтингу, які враховуються основними пошуковими системами, такими як сама Google. І чомусь ми занадто часто ставимось на повідомлення та коментарі гостей, щоб залучити додаткові посилання для цілей SEO, а не перевіряти інші підходи до побудови органічних лінків. Ось чому внизу я збираюся показати вам наступні три поради щодо створення високоякісних зворотних зв'язків DoFollow та найбільш недооцінених схем створення посилання.

Три рідко використовуються, але все ще виконуючі методи отримання високоякісних зворотних посилань DoFollow

Допомога репортеру виходу (HARO)

Цей веб-сайт ймовірно, найкраще місце для отримання додаткових високоякісних зворотних зв'язків DoFollow - безпосередньо з авторитетних джерел інформації, що стосуються переважно новин. Все, що вам потрібно, просто зареєструватися і продовжувати стежити за вашою поштовою скринькою. Ви збираєтеся отримувати близько трьох щоденних повідомлень від справжніх журналістів, які завжди шукають деякі гарячі теми. Враховуючи те, що ця тема стосується вашої ніші або бізнесу, не соромтеся відповідати і надати частину корисного контенту, щоб заробити якісь високоякісні зворотні посилання DoFollow для цього.

Leverage Infographic

Змінити частину скучного змісту простого тексту на щось напевно більш ілюстративне та візуально привабливе - як інфографіка чи електронні таблиці - це також чудовий спосіб заохотити ваших відвідувачів для обміну, підписки , керування поколінням і, звичайно, посилання на вас із високоякісними зворотними посиланнями DoFollow. Річ у тім, що більшість з нас недооцінюють ефективне використання інфографіки для побудови природних зв'язків. Створення правильної інфографіки занадто часто помилково вважається тим, що це багато часу і справді важке завдання. Але все набагато простіше, ніж ви можете думати. Просто використовуйте спеціальні інструменти, такі як Canva, Piktochart або Infogr. Я - і перетворити це раніше складне завдання в лічені хвилини. Після завершення першої інфографіки не забудьте подати її на одне з цілеспрямованих сайтів для подання (наприклад, Visual. лі Прохолодна інфографіка; Тільки Infographic; Чиста інфографіка; тощо. ). Або ви також можете охопити деяких блогерів у вашій ніші, щоб запропонувати їм свою нещодавно створену інфографіку для вільного повідомлення гостя - і насолоджуватися парою високоякісних зворотних зв'язків DoFollow замість них.

Повернення зворотних посилань

Мелікація посилань - це досить просте завдання, яке працює як справжня магія. Серйозно, ось як це працює. Використовуйте інструмент перевірки онлайн-посилань Buzzsumo, щоб знайти згадки про назву вашого бізнесу, веб-сайту чи блогу - все, що вам потрібно, - це просто визначити, хто ще не зв'язався з вами.Потім запустіть швидкий доступ через електронну пошту, щоб стати ввічливим нагадуванням. Механічне посилання - це дуже проста і гладка тактика для отримання високоякісних зворотних зв'язків DoFollow, які чомусь не були схоплені у ваш профіль зв'язку Source .Отже, пора повернути те, що ти вже заслужив, чи не так?

December 22, 2017