Back to Question Center
0

Як працює інструмент боротьби з зворотним зв'язком?

1 answers:

Коли ви створюєте кампанію побудови посилань, вам слід знати значення створеної вами посилання. Якщо ви знаєте, скільки коштує зворотний зв'язок, можна проаналізувати, чи коштує ваших грошей, часу та зусиль чи ні. Ви можете оцінити вхідні посилання вручну або скористатися інструментом лічильника зворотних сторінок. Ця стаття присвячена розрахункам вартості зовнішніх посилань, і, сподіваюсь, допоможе вам посилити кампанію побудови посилань. Отже, давайте уважніше розглянемо ці методи оцінки.

Лічильники зворотного зв'язку

  • Посилання, що посилаються на них

Це Перший фактор, який слід звернути увагу при створенні посилань на ваш сайт. Веб-джерела, що посилаються на сайт, визначають його авторитет та силу. Вищі веб-сайти, пов'язані з ПР, пов'язані з доменом, то краще, коли він стане на Google. Щоб покращити видимість вашого сайту на сторінці результатів пошуку Google, ви маєте намагатися отримати вхідні посилання лише з таких веб-джерел.

Численні сторонні інструменти допомагають вимірювати якість вхідних посилань. Ви, напевно, чули про деякі з них. Я рекомендую застосовувати такі інструменти, як Semalt Web Analyzer або Ahrefs. Ці інструменти можуть надати вам найточніші дані у джерелах посилань. Отже, чи ви вимірюєте це, використовуючи DA, DR, TF, CF або якимось чином знайдіть ручний спосіб, це все ще є чинником номер один для визначення сили посилання (а не релевантності).

  • Вимірювати трафік вхідних каналів

Основною метою побудови вхідних посилань є отримання цільового трафіку через них. Ось чому вимірювання трафіку вхідних посилань є ДОЛЖЕН. Якщо веб-джерело має багато вхідного трафіку, це, швидше за все, надійний сайт, який надає користувачам чудовий вміст. Це означає, що пошукові системи, ймовірно, оцінять це теж високо, що призведе до збільшення кількості показників кліків, трафіку та конверсії.


Загалом, веб-джерела, які створюють багато якісного трафіку, вважаються більш авторитетними з наступних причин:

  • Трафік як фактор рейтингу

Трафік є корисним для рейтингу в Google, оскільки ця пошукова система оцінює авторитет веб-джерела та релевантність за кількістю відвідувачів на веб-сайт із звичайного пошуку. Це означає, що сайт, на який ви отримуєте посилання, може збільшити якість і, отже, генерувати більше посилань, що з часом посилює вашу вхідну посилання.

  • Проходження трафіку на ваш сайт

Сайти з великою кількістю трафіку також генеруватимуть трафік на ваш веб-сайт за допомогою зворотних зв'язків. Це позитивно вплине на вашу конверсію та підвищить вашу владу в очах Google. Хоча набагато потужніше все ще в дебатах. Тим не менш, ви повинні переконатися, що ви йдете на сайти, які можуть принести трафік на ваші сторінки.

  • Релевантність

Кожного разу, коли ви будуєте посилання, ви повинні переконатися, що ви розміщуєте їх на аналогічних або тих самих веб-джерелах ніші для вашої цільової сайт. Крім того, посилання повинні бути інтегровані в релевантний вміст, щоб дати користувачам чітке уявлення про те, що вони зіткнуться під час вашого вхідного посилання Source .

December 22, 2017