Back to Question Center
0

Як PR6 зворотні посилання можуть вплинути на ваш сайт SEO?

1 answers:

Всім відомо, що найкращими джерелами для якісних вхідних посилань є високі домени з PageRank. Вони служать для покращення оптимізації пошукової системи та переміщення вашої позиції на сторінці результатів пошуку.

Перш ніж почати створювати профіль зворотного з'єднання, потрібно шукати та перевіряти PR6, PR7 та інші пошукові сайти. PageRank - це значний фактор рейтингу, який показує авторитет веб-сайту. Це служить для вимірювання важливості веб-сторінки шляхом підрахунку кількості та якості посилань, які вказують на це. Іншими словами, це система складної класифікації, прийнята компанією Google, щоб оцінювати сайти в Інтернеті. Мінімальний PageRank дорівнює нулю, а максимальний - десять. На сьогоднішній день PageRank не є єдиним виміром успіху веб-сайту. Він не гарантує більш високого рейтингу пошуку, ані збільшення трафіку.

Тим не менш, отримання зворотних посилань з високих сайтів PR все ще необхідне для поліпшення вашого профілю будівлі. Google нагороджує лише авторитетні та довго існуючі веб-джерела з високим PageRank. Саме тому створення зворотних посилань дасть Google інформацію про вартість вашого вмісту. Якщо ваш профіль посилання складається з зворотних зв'язків PR6 - PR10, ви будете ранжируватися в Google TOP.

Методи отримання зворотних зв'язків PR6

  • Запозичуйте свої конкурентні зворотні посилання

не тільки один веб-майстер у вашій ніші, які хочуть створити хороший профіль зв'язку. Більшість TOP веб-джерел у вашій ніші мають міцні кампанії побудови зв'язку та постійно шукають нові можливості побудови посилання. Віри це чи ні, ви можете скористатися списками ваших конкурентів. Вони виконали всі роботи по створенню посилання для вас. Отже, все, що вам потрібно, - це все одно зворотний зв'язок з конкурентами за допомогою RLR.

Ви повинні проводити конкурентне дослідження та з'ясувати, як ваші основні конкуренти створюють зв'язки. І, нарешті, вам потрібно повторювати або просто запозичити свою тактику. Ви можете звернутися до джерел, де ваші конкуренти створили свої посилання та запитують про можливості побудови зв'язку для вашого домену.

  • Хмарочос підхід

Ви, напевно, чули про цю ефективну технологію побудови зв'язку, представлену блискучим спеціалістом SEO Брайаном Діном. Це просте, але надає веб-майстру чудові результати.

Перш за все, вам потрібно провести дослідницьку роботу з ніші та знайти популярні та високо пов'язані статті або повідомлення. Тоді вам потрібно зробити свій матеріал, натхненний матеріалами, які ви прочитали. Тим не менш, вам слід уникати копіювання, оскільки воно зіграє проти вас. Ви повинні створити унікальну статтю на основі ваших досліджень. Тоді вам потрібно помістити посилання на стару версію статті, щоб переконатися, що користувачі можуть посилатися на вашу нову оновлену частину вмісту.

  • Техніка хмарочоса рушниці

Техніка будівництва даного зв'язку схожа на попередню. Однак, це має одну велику різницю. Це найкраще підходить для тих, хто вже має частину вмісту, який потрібно рекламувати. У цьому випадку вам потрібно покластися на багатьох хмарочосів для можливостей посилань. Ця методика дає вам можливість знайти купу інших веб-сторінок на тій же теми, що і ваші, у яких також є багато посилань на них Source .

December 22, 2017