Back to Question Center
0

Що я повинен знати про профіль зворотного посилання сайту для підвищення мого SEO?

1 answers:

Перш за все, давайте почнемо з основ. Існує лише три основних типи посилань: ваш профіль зворотного посилання сайту повинен бути зацікавлений, коли мова йде про підвищення загального прогресу в галузі SEO в масштабі. Тому, з самого початку, ви повинні зрозуміти, які типи посилань можна включити до вашого профілю посилання на сайт - деякі з них працюють для цілей SEO, але інші не можуть мати такого помітного впливу на ваш трафік та кращу експозицію в онлайн-пошуку, принаймні безпосередньо.

Кожен сайт має профіль з зворотним зв'язком, побудований з:

  • Внутрішні посилання - підключення різних сторінок і розділів на одному веб-сайті або в блозі. З одного боку, внутрішні посилання необхідні для створення гарної логіки архітектури сайту, яка буде корисна не тільки для кращого перегляду користувачів, але й є потенційно сприятливою для швидшого та якісного індексації пошуковими скануватими ботами.З іншого боку, однак, твердий порядок самого фундаменту, ймовірно, є частково незалежним властивістю, який може дати позитивний сигнал рейтингу, що його варто показати широкій аудиторії активних шукачів. Примітка. Внутрішні посилання, знайдені в кожному профілі зворотного з'єднання на сайті, не можуть реально вимірювати веб-трафік, а також загалом SEO. Це лише правило гри, і наступні правила можна винагороджувати, принаймні час від часу, вірно?
  • Зовнішні посилання - взяті в цілому, цей тип посилання використовується саме для цілей SEO. Одним з найбільш нещасних факторів рейтингу в очах основних пошукових систем, таких як Google, а також Yahoo і Bing, зовнішні посилання з'єднують читачів вашого веб-сайту чи блогу з іншим онлайн-світом в Інтернеті. І тут наводиться набір найбільш вирішальних показників посилань (таких як PageRank, Адміністрація домену, Довірчий користувач, Власть сторінки тощо. ). Тому кожний профіль зворотного з'єднання сайту бажає, щоб він мав максимальну кількість балів - вони можуть створити сильне враження для пошукових систем, що такий веб-сайт або блог варто показувати на вершині видавців.


Якісні посилання можуть домінувати над світом

Серйозно, ваш профіль зворотного посилання вашого блогу чи сайту фактично навіть важливіше, ніж ви можете думати. Я маю на увазі те, що високоякісні зв'язки з сильним балом у PageRank та Адміністрування домену означають, що ви є не лише надійним та надійним авторитетом в Інтернеті, але й власний вміст сторінки настільки унікальний і надає таку величезну цінність, що інші люди веб не може не допомогти, а перемістити та спрямувати вимірювану частину власного трафіку - безпосередньо на ваш власний сайт або сторінки блогу.

Що робить хороший зворотний зв'язок в SEO

1. справжня природа - це означає, що кожне посилання у вашому профілі було побудовано безпечно та органічно, не беручи участь у будь-яких платних, хитрих або явних реляційних схемах побудови посилання.

2. Чиста релевантність - виражає їх здатність відповідати основній темі або темі обговорення, щоб привести тільки точно організований веб-трафік для обох сторін угоди.

3. Повноваження та довіра - це незрозуміла характеристика, тому що кожен виконаний зворотний зв'язок, здатний переносити частину цього загадкового "соковитого посилання", повинен бути потужним, я. е. , він повинен надходити з належним чином видатних місць, які добре відповідають потребам користувачів, що живуть Source .

December 22, 2017