Back to Question Center
0

Яке найкраще програмне забезпечення для онлайн-продажу для вашого бізнесу Amazon?

1 answers:

Кожен любить заробляти гроші, і Амазонка надає всі можливості для цього. Ось чому провідний бізнес на Amazon настільки поширений в наші дні. Більшість підприємств електронної комерції запускають свою продукцію на Amazon, що робить цю платформу конкурентоспроможною. Більш того, компанія Amazon вимагає виконання основних принципів оптимізації, щоб ваші продукти відображалися під час пошуку.

Якщо ви новачок на Amazon, вам може бути важко перейти до ТОП-пошуку Amazon, не впроваджуючи жодного професійного програмного забезпечення Amazon. У цій статті ми обговоримо найкраще програмне забезпечення для продажу в Інтернеті для тих, хто хотів би продати на Amazon як професіонал.

Основні причини, чому вам потрібно використовувати програмне забезпечення Amazon

Щоб отримати значний прибуток, потрібно інвестувати в себе. Amazon - це все про початкові інвестиції, час і гроші. Якщо ви поставите ці аспекти у своїй роботі, ви будете отримувати відносно пасивну прибуток щомісяця. Однак нам завжди потрібно більше; саме так працює світ.

Є всього 24 години на добу, і навіть торговці Амазонки повинні спати. Отже, якщо ви керувати всіма справами самостійно, ви ризикуєте втратити себе у своїй роботі. Уявіть собі, що вам потрібно самостійно проводити дослідження, масштабування, відстеження та аналіз, порівнюючи велику кількість даних вручну. А як щодо упаковки та доставки сотень замовлень на день? Ні, це справді неможливо. Amazon може полегшити ваше життя, забезпечуючи професійне виконання. Це означає, що всі ваші питання доставки, доставки та підтримки будуть оброблятися компанією Amazon. Ви можете відправляти продукти в склади та зосереджуватись лише на підтримці вашого бізнесу Amazon. Однак це лише половина битви. Кожен бізнес потребує зростання, тому вам потрібно інвестувати велику частину вашого робочого дня для розвитку вашого бізнесу. Вам потрібно працювати над вашою лінією, шукати нові цільові ключові слова, відстежувати позиції продукту на Amazon SERP, запускати додаткові елементи та покращувати служби підтримки клієнтів, щоб підвищити обізнаність з вашою справою та збільшити дохід. І все це займає багато часу і зусиль. Отже, вам потрібні додаткові послуги, які допоможуть вам керувати всім цим. Пам'ятайте, що вам потрібно працювати над своїм бізнесом, а не в ньому. Як правило, купці, які наказують масове багатство, все, не торкаючись продукту, або попередження про маленькі подробиці.

Таким чином, у вас є варіанти вашого здоров'я Amazon розвитку бізнесу. Ви можете скористатися внутрішніми аналітиками та спеціалістами в галузі SEO або покладатися на автоматизацію та програмне забезпечення Amazon. Що стосується мене, вибір є очевидним. Використовуючи онлайнові інструменти, ви зможете робити все правильно без додаткової реклами. Це ключ до успіху вашої Amazon. Отже, давайте обговоримо необхідне програмне забезпечення для оптимізації та дослідження Amazon, яке буде корисним для вас та вашого бізнесу Amazon.

Найкраще програмне забезпечення Amazon для покращення ваших рейтингів

Вибір продукту

Ви повинні почати свою електронну комерцію, як переможець. Отже, важливо вибрати найбільш вигідну ринкову нішу та продукти, які ви будете роздруковувати. Щоб спростити це завдання, ви можете скористатись інструментом "Джунглі Скаут". Цей інструмент допоможе вам знайти продукти Amazon, на які ви можете отримати прибуток, швидко і без будь-яких припущень. Використовуючи інструмент "Джунглі Скаут", ви зменшите ризик та збільшуватимете прибуток, оскільки це допомагає знайти можливості, що підтримуються самими надійними даними продажу Amazon у галузі та уникнути дорогих помилок.Ця веб-програма надає власну систему фільтру для пошуку продуктів Amazon та масивної бази даних інформації. Тут ви можете вибрати категорії, націлювати на кращий рейтинг продавців, продажі, огляди тощо.

Існує два способи використання програми Jungle Scout як веб-додатки або як розширення Chrome.

Використовуючи його як веб-додаток, ви отримуєте можливість знайти прибуткові ніші та продукти в усьому каталозі Amazon.Це розширення дає вам змогу фільтрувати всю базу даних Amazon за категоріями, цінами, продажами та іншими показниками, які допоможуть вам знайти невикористані елементи, які ви можете використовувати.

Якщо ви користуєтеся інструментом Jungle Scout як розширення Chrome, ви зможете вивчати та перевіряти ідеї продуктів під час перегляду. Ви зможете перевірити ціну кожного продукту, прогнозований обсяг продажів, кількість відгуків та ще більше даних для точного порівняння продуктів.

Серед недоліків цього інструменту я можу перерахувати наступні періодичні виставлення рахунків, випробувальний термін лише сім днів, а не повна база даних.

Sourcing продукту

Після того як ви маєте уявлення про продукти, які ви хочете роздрібна, ви повинні отримати фізичні продукти. Пошук продуктів і отримання зразків - це неминуче вузьке місце, яке не можна упустити на початковому етапі маркетингової кампанії Amazon. Це завдання часто залякує, насамперед тому, що більшість постачальників є за кордоном. Однак знайти хорошого постачальника може бути простішим, як ви думаєте. Перерахуємо деякі інструменти, які допоможуть вам виконати це завдання.

Alibaba - це відома китайська платформа, де можна придбати оптом. Більшість предметів, які базуються тут, виробляються в Азії. Ось чому їх ціна не висока у порівнянні з продуктами, що виготовляються в США та Європі. Отже, Alibaba - це найкращий пари. На перший погляд, це здається переважним, але ви просто повинні почати. По-перше, вам потрібно надіслати запити на купівлю, а потім шукати продукти та контакти з постачальником через електронну пошту або Skype. По-перше, вам потрібно попросити зразки продуктів від різних постачальників, щоб вони могли порівнювати якість. Ви повинні пам'ятати, що багато постачальників - це лише торгові компанії, які можуть полегшити, але дорожче. Крім того, слід зазначити, що Alibaba - це, по суті, Aliexpress для зразків з лише невеликою різницею в ціноутворенні. Однак цей сайт є більш законним, ніж інші китайські торгові платформи.

Серед недоліків співпраці з Alibaba я можу перерахувати наступні:

  • страшно почати;
  • є багато шахраїв.

Ці необхідні речі допоможуть вам зробити хороший старт. Проте виробництво зазвичай вимагає часу. Отже, ви можете ефективно витратити цей час, присвятивши його створенню та оптимізації Source .

December 22, 2017