Back to Question Center
0

Semalt: найкращий веб-скарбник для вилучення онлайн-даних

1 answers:

Скребковий вміст або брухт ing є процес використання спеціальне програмне забезпечення або веб-додаток для наповнення вмісту веб-сайту. Скребки звертаються до веб-майстрів та розробників, які хочуть отримати швидкий автоматичний доступ до інформації, розміщеної на інших сайтах.

Застосування для скребків контенту

Веб кошик може бути зловмисним для використання маркетингу електронної пошти, спаму та робота. Через це більшість вебмайстрів віддають перевагу триматися подалі від нього. Проте, якщо етично виконувати веб-скребком, це може бути дуже потужний спосіб отримати користь від різних веб-проектів.

Як скрегіт бути використаний

Давайте розглянемо онлайн-каталог усіх готелів в районі. Якщо розробник веб-сайту хоче об'єднати кожен готель, він повинен буде включати їх в базу даних вручну. Цей процес зазвичай займає десятки тисяч годин, щоб забезпечити включення кожного готелю в країну. За допомогою веб-скрепера той самий веб-майстер може вводити пошукові запити та збирати ці дані автоматично з різних сайтів.

Побудувати чи купувати веб-скрепер?

Якщо ви хочете інструмент веб-скребком, ви можете побудувати його з нуля або скористатися вже існуючим. Більшість розробників не мають необхідних навичок, знань, інструментів або ресурсів для створення інструменту для видалення вручну. Хороша новина полягає в тому, що в Інтернеті є десятки попередньо встановлених скребків.

Методи та методи, використані в програмному забезпеченні для веб-скарбів

Якщо ви збираєтеся створити свій власний скребок, ви повинні зрозуміти, які технології беруть участь у зборі даних. Більшість скреперів побудовані за допомогою HTML, за допомогою аналізу DOM (розбору об'єктної моделі документа) для фільтрації через HTML, щоб витягнути лише потрібну інформацію. Ви повинні визначити divs, проміжки, класи та елементи списку даних, які ви хочете скоблити, і введіть їх у свої налаштування.

Mozenda Scraping Technology

Mozenda скребок використовує конкретну технологію відображення браузера, щоб виглядати так само, як веб-браузер. Використовуйте його, щоб легко переглядати внутрішні сторінки сайту, щоб зібрати потрібні вам дані. Використовуючи AJAX і Javascript, Mozenda встановлює навігацію та дії, а також автоматизує їх для вас Source .

December 22, 2017