Back to Question Center
0

Чи є які-небудь вхідні служби пошуку ключових слів Amazon, чи я повинен отримати замість цього програмний інструмент?

1 answers:

Всім відомо, що існує велика різноманітність різноманітних онлайнових послуг, інструменти для пошуку ключових слів Amazon і повноцінні системи, які допоможуть вам з цим дуже трудомістким та трудомістким заняттям. Хоча деякі з них можна легко знайти в відкритому доступі (принаймні, коли їхні базові версії доступні безкоштовно), решту з них приходять як платні пропозиції або із довічною / періодичною підпискою, або з потенційними зборами, стягуються за дію (i. е. залежно від того, скільки операцій ви насправді виконуєте там). Але що, якщо я скажу, що Amazon має режим пошуку ключових слів, доступний за замовчуванням, але все ще використовується далеко не кожен продавець там? Я маю на увазі те, що ви можете також отримати, вивчаючи ключові слова продукту - це буквально безпомилково.

Автозаповнення Amazon Option

Це може здатися безрадісним, але ви можете використовувати параметр автозаповнення за умовчанням на Amazon як інструмент пошуку ключових слів. Звичайно, з огляду на те, що у вас є пара нарізних думок або ідей щодо довготермінових варіантів пошуку. Все, що вам потрібно тут, - продовжити введення тексту на панелі пошуку Amazon, - і використовувати запропоновані автозаповнення для власної вигоди.

Amazon PPC

Ще один за замовчуванням спосіб розміщення вашого продукту перед найпопулярнішими ключовими словами пошуку. Просто дозвольте Amazon зробити для вас роботу - використовуючи кампанії з оплатою за клік, щоб автоматично витягувати деякі нові нішеві ключові слова, або не так популярні пошукові терміни, що тільки набувають популярності на сьогоднішній день. Звичайно, єдиною умовою є те, що вам потрібно мати список товарів, а також додаткові готівкові гроші, які потрібно буде використати для цієї мети.

Акула Amazon Пошук за ключовими словами

AMZ Shark tool - це дуже простий спосіб націлювання на правильний набір ключових слів із відповідними синонімами LSI як захоплення більш довгих хвостів пошукових фраз, і виявлення кращих нише можливостей ваших найближчих суперників використовували до цих пір. Все, що вам потрібно тут, - це просто ввести одне ключове слово - і ви вже закінчили. Отримайте перевагу від дійсно масивного списку, що містить сотні корисних пропозицій ключових слів, відповідних ідей продукту та загальних тенденцій пошуку, які існують на даний момент.Просто подумайте, що може працювати для вашого бізнесу, і що, напевно, слід залишити на майбутнє.

Продавець Прайм

Серед інших потужних і дуже точно орієнтованих інструментів пошуку ключових слів Amazon, продавець, найімовірніше, найкращий, щоб допомогти вам швидко виявити деякі з найбільш вигідних ключових слів і потенційно прибуткових довгострокових ключових слів, хитрості пошукові фрази, тісно пов'язані з вашою ринковою нішею або категорією предметів. Навіть її безкоштовна версія виявилася надзвичайно виграшною для мене, щоб виконати мій основний список найпопулярніших ключових слів. Тим не менш, платна версія для продавця може допомогти вам ще більш вдосконаленим дослідженням ключових слів, оптимізацією переліків та прозорості відстеження ключових слів, так що виходу з цієї конкуренції на ринковий ринок може стати трохи більш керованим Source .

December 22, 2017