Back to Question Center
0

Роль стирання даних у бізнесі - Semalt Advice

1 answers:

Широкий спектр професіоналів та компаній використовують дані збоїв сьогодні. Це високо цінована технологія для автоматизації вилучення неорганізованих веб-даних та перетворення їх у керований формат. Скребкування даних головним чином передбачає переміщення URL-адреси за допомогою робота та використання XPath, CSS, REGEX або іншого відповідного методу для вилучення потрібної інформації з веб-сторінки. Тому він забезпечує спосіб автоматичного збору інформації з Інтернету.

В даний час існує безліч рішень для видалення даних - від повністю автоматизованих рішень, які можуть перетворити цілі сайти в структуровану інформацію в спеціальні системи, що потребують зусиль людини.

Скребок даних містить безліч додатків. Ось найпоширеніші способи використання веб-скребків у бізнесі:

1. Відстеження присутності в Інтернеті

Одним із важливих аспектів зняття даних є те, що його можна використовувати для сканування бізнес-профілів та оглядів на веб-сайтах. Отримана інформація може допомогти оцінити продуктивність продукту, реакцію користувача та поведінку тощо. Веб-скребком можна перелічити та перевірити десятки тисяч профілів користувачів та їх огляди, які можуть бути дуже корисними для бізнес-аналітики.

2. Витяг даних про продукти та ціни для сайтів порівняння

Є веб-сканери для веб-сайтів, які сканують та очищають ціни на продукти, описи та зображення, щоб отримати дані для порівняння або приналежності. Дані, отримані за цінами, можуть допомогти в оптимізації цін, що довело значну відсоткову частку прибутковості. Підприємства в галузі електронної комерції можуть скористатися наявними інструментами для зчитування даних , щоб гарантувати, що вони завжди надають найкращі ставки.

3. Аналіз клієнта та куріння

Це в основному здійснюється новими каналами / веб-сайтами, щоб зрозуміти їхню аудиторію. Зкопчені дані можна використовувати для знання поведінки аудиторії. Для каналу це може допомогти забезпечити цільові новини глядачам. Наприклад, що ви дивитесь в Інтернеті, надає поведінковий малюнок, який веб-сайт може використати, щоб дізнатись, що вам насправді подобається.

4. Керування репутацією в Інтернеті

Сьогодні компанії витрачають мільйони на підтримку чудової присутності в Інтернеті, а веб-скребком залишається однією з найважливіших прийомів для цієї мети. Викрадення даних може розповісти більше про вашу стратегію управління онлайн-репутацією, оскільки це допомагає зрозуміти аудиторію, на яку ви сподіваєтесь вплинути, а також сфери, які можуть зашкодити вашій репутації.Завдяки надійному веб-сканеру ви можете легко виявити лідерів громадської думки, почуття в тексті, тенденції та демографічні аспекти, такі як вік та стать. Ви можете використовувати цю інформацію на свою користь.

5. Виявлення шахрайських оглядів

Думка спаму , або написання фальшивих відгуків та думок щодо читачів, які вводять в оману, стали головною проблемою для людей, які залежать від онлайнових відгуків та думок для різних цілей. Web-скребком може бути корисним для сканування письмових відгуків, підтвердження справжніх, виявлення та блокування шахрайських.

У сучасному віці великих даних та зростаючої конкуренції використання даних для скребків нескінченне. Ваш бізнес може знайти хоча б одну з областей, де веб-дані можуть бути використані для прибуткового використання. Таким чином, знімання даних є невід'ємним аспектом бізнесу 21-го століття Source .

December 22, 2017