Back to Question Center
0

Скребок даних пояснив Семалт

1 answers:

WebHarvy - популярне програмне забезпечення для видалення даних . Він автоматично витягує дані з різних веб-сторінок та зберігає вміст у бажаних форматах. За допомогою WebHarvy ви можете очищати дані від технологічних веб-сайтів, журналів, інформаційних центрів, туристичних порталів та сайтів електронної комерції. WebHarvy містить безліч розширених функцій, які дозволяють легко збирати дані з важких сайтів. Деякі з найбільш відомих його характеристик описані нижче.

1. Зображення та відео з WebHarvy Scrapes:

За допомогою WebHarvy ви можете легко витягувати дані із ваших улюблених зображень та відеозаписів. Цей інструмент спочатку визначає природу зображення та подряпин його відповідно до ваших вимог. Це переважно інформаційна інформація з файлів PNG і JPG, але ви також можете витягувати дані з PDF-документів.

2. WebHarvy організовує ваш веб-контент:

Ще однією відмінною рисою WebHarvy є те, що він організовує ваш веб-контент і допомагає вам опублікувати його відразу. Вам просто потрібно налаштувати кілька шаблонів, і WebHarvy буде завантажувати вміст на ваш жорсткий диск для використання в автономному режимі. WebHarvy підходить для людей, які не мають навичок програмування та хочуть створити свій бізнес.

3. Потужний веб-сканер:

На відміну від інших звичайних інструментів для видалення даних, WebHarvy сканує ваші веб-сторінки та допомагає вам покращити рейтинг веб-сайтів пошукової системи.Ви також можете створити он-лайн форми бронювання та форми пошукової системи за допомогою цього інструмента. Крім того, WebHarvy буде шукати ключові слова для вас і буде очистити свої дані, не заважаючи ключовим словам з довгим хвостом та коротким хвостом.

4. WebHarvy витягує дані з динамічних веб-сайтів:

Більшість web scraper не можуть витягувати дані з динамічних веб-сайтів і залишають багато помилок у виходах. Але WebHarvy виправляє всі помилки та орфографічні помилки на виході. Він збирає дані з веб-сайтів AJAX і завантажує їх безпосередньо на ваш жорсткий диск.

5. WebHarvy експортує дані у різних форматах:

За допомогою WebHarvy ви можете експортувати дані в Excel, CSV, XML, JSON, SQL Server, Oracle, MySQL та OleDB.Крім того, цей інструмент може експортувати дані в Excel 2003 та Excel 2007. Дані будуть автоматично збережені в бажаному форматі.

6. WebHarvy забезпечує захист від спаму:

Завдяки WebHarvy ви можете забезпечити свою безпеку та конфіденційність в Інтернеті. Цей інструмент не обробляє дані з шкідливих веб-сайтів і забезпечує повний захист від спаму своїм користувачам.

7. Розклад сеансу очищення веб-сторінок:

За допомогою WebHarvy ви можете запланувати веб-скребків сеансів і може вирішити, скільки сторінок потрібно очистити за годину. Цей інструмент може зачекати до 10 000 веб-сторінок через 30 хвилин і може виконувати сотні проектів веб-скребків у день.

8. Глибока інтеграція з її API:

Цей інструмент веб-скребком має відкритий API, який допомагає легко створювати та змінювати проекти веб-скребків. Ви можете налаштувати свої налаштування та отримувати дані за допомогою одного API або декількох API.

9. WebHarvy виявляє дублікати даних:

За допомогою WebHarvy ви можете виявити дубльований вміст і можете відразу ж позбутися його. Важливо, щоб веб-майстер опублікував якісний вміст для кращого рейтингу пошукових систем. WebHarvy - це автоматизований інструмент, який виявляє дубльовані дані та виправляє його миттєво, полегшуючи роботу.

10. WebHarvy - SEO-привітний інструмент:

За допомогою WebHarvy ви можете обдирати дані з метатегів, зображень, внутрішніх і зовнішніх посилань та атрибутів тегів. Це оптимізований для SEO інструмент, який допомагає покращити рейтинг пошукових систем вашого сайту Source .

December 22, 2017