Back to Question Center
0

Semalt Експерт описує чудову службу веб-скребків

1 answers:

З досягненнями у галузі науки і технологій, як процвітає бізнес у всьому світі, є величезний. Щодня впроваджуються нові методи збоїв даних, що створюють суттєвий вплив на підприємства та збирають точну інформацію з основних та розширених веб-сторінок. Скидання даних або видобування вмісту допомагає підвищити нашу бізнес-перспективу. Ми можемо легко передбачити тенденції ринку з добре організованими та добре структурованими даними.

Що таке SiteScraper?

SiteScraper - чудовий інструмент для видалення даних або вмісту, придатний для цифрових маркетингових компаній, спеціалістів із соціальних мереж та добре розвинутих підприємств. За допомогою цього інструмента ви зможете зрозуміти товари та ресурси, які користуються попитом, і може розширити ваш бізнес до певної міри. SiteScraper доступний як у безкоштовних версіях, так і в преміум-класах. Безкоштовна програма має обмежену кількість опцій, але план преміум-класу розблокує різні функції, які ви не можете знайти в будь-якій іншій службі забезпечення вмісту. Деякі з його відомих функцій, які роблять SiteScraper найкращим вибором, розглядаються нижче.

1. Це допомагає ідентифікувати шаблони даних

На відміну від інших звичайних прискорення даних або послуг з вилучення вмісту, SiteScraper розумно ідентифікує шаблони ваших даних і отримує вам добре витягнуту інформацію з різних веб-сторінок. Одна з головних цілей розробки SiteScraper полягає в тому, що ви можете переглянути дані з ваших улюблених веб-сайтів без взаємодії, оскільки цей інструмент автоматично виконує свої завдання і не вимагає наявності певних навичок програмування.

2. Це викреслює списки багаторівневих категорій

SiteScraper - це один з небагатьох інструментів для видалення даних та вмісту, які дозволяють знімати багаторівневі категорії та списки сайтів зручно. Це означає, що ви можете використовувати цей інструмент і очистити необхідні дані від eBay та Amazon-подібних інтернет-магазинів. Ви також можете орієнтуватись на туристичні портали та веб-сайти новин за допомогою сайту SiteScraper, а також створювати списки та категорії ваших видалених даних без проблем. Функція "Скорочення категорій" корисна для вилучення інформації з продуктів у різних категоріях магазинів онлайн-магазинів.

3. Пошук ключових слів

Функція пошуку за ключовими словами SiteScraper дозволяє вам легко виконувати пошук та знаходити відповідні ключові слова під час видалення ваших даних. Це означає, що витягнуті дані матимуть багато ключових слів і фраз, які допоможуть краще оцінити або індексувати ваш сайт.

4. Потужна функція кодування

Незважаючи на те, що SiteScraper простий у використанні та має зручний інтерфейс, його унікальною та дивовижною функцією є регулярні вирази. Є різні варіанти для збору даних з HTML-кодів, кодів JavaScript та SiteScraper мін відповідно до ваших вимог. Ви також можете застосувати регулярні вирази на бажаних веб-сторінках, перш ніж SiteScraper почне видобуток або зчитування даних для вас.

5. Працює анонімно через проксі-сервер

За допомогою SiteScraper ви можете очистити свої дані, не дозволяючи світові визнавати або ідентифікувати вашу IP-адресу. Цей інструмент може працювати анонімно через свій проксі-сервер і приховує вашу HIP-адресу, забезпечуючи повну безпеку та конфіденційність під час видалення даних. Ви можете вибрати з ряду серверів, щоб приховати свою IP-адресу та забезпечити безпеку та захист Інтернету Source .

December 22, 2017