Back to Question Center
0

Що таке HTML Text Extractor? - Semalt Review

1 answers:

HTML екстрактор тексту - це простий спосіб перегляду та збереження тексту веб-сторінки. За допомогою цього інструменту ви можете очистити документи HTML та отримати значущу інформацію за лічені секунди. Якщо ви розчаровані, оскільки сайт має невидаваний текст і шукає правильне рішення, текстовий екстрактор HTML - це правильний вибір для вас.

HTML-екстрактор тексту має багато функцій. Деякі з них обговорюються нижче.

1. Підходить для програмістів

Для програмістів та не програмістів HTML-текстовий екстрактор буде витягувати коди та текст з потрібних веб-сторінок. Вам не потрібно мати навички програмування, щоб використовувати цей інструмент. Замість цього вам потрібні базові знання про HTML і Python, щоб отримати вашу роботу. Цей інструмент не тільки підходить для програмістів, але також для підприємств, стартапів, журналістів та студентів.

2. HTML-текстовий екстрактор для веб-дизайнера

Веб-дизайнер несе відповідальність за створення чудових дизайнів та творчих веб-сторінок для своїх клієнтів.Якщо ви є професійним веб-дизайнером і маєте велику кількість HTML-файлів для вилучення, вам слід спробувати текстовий екстрактор HTML. Цей інструмент гарантує ваш захист та конфіденційність в інтернеті, отримуючи вам добре скриповані дані. Крім того, він збирає та витягує інформацію з зображень та відео, що полегшує вам створення ілюстративних дизайнів.

3. HTML-текстовий екстрактор для всієї операційної системи

Однією з найбільш відмінних особливостей HTML-текстурувальника є те, що вона працює на всіх системах Windows. Крім того, цей інструмент може бути інтегрований з будь-якими веб-переглядачами і чудово підходить для користувачів Windows 98, Me, 2000, NT, Vista, XP, 7 та 8. Він розпакує ваш файл і витягує текст у зручному для читання форматі.

4. Він створює та управляє агентами та сценаріями

За допомогою текстового екстрактора HTML веб-майстри можуть легко створювати та керувати сценаріями та агентами легко. Він легко виконує масове коригування та виконує різні завдання для своїх користувачів.

5. Ви можете перетворити неструктуровані дані в корисну інформацію

За допомогою текстового екстрактора HTML ви можете перетворити неструктуровані дані на зручну та зручну для читання інформацію зручно. Вам не потрібні навички програмування для використання цього інструменту. Вона спочатку сканує ваші документи HTML і забезпечить щонайменше 40 шаблонів нормалізації на вибір, що полегшить імпорт ваших даних.

6. Добре для веб-сайтів новин

Нью-Йорк Таймс, CNN, BBC та The Washington Post є одними з найвідоміших новинних веб-сайтів. За допомогою текстового екстрактора HTML ви можете легко витягати дані з цих сайтів. Це забезпечить вам якісні результати і легко виправляє всі основні та незначні помилки. За допомогою цього інструменту ви можете створити якісний вміст і опублікувати його на своєму веб-сайті, щоб отримати кращі рейтинги в пошукових системах.

7. Плани гнучкого оплати

Останнє, але не менш важливе, текстовий екстрактор HTML підходить для стартапів і поставляється з різними преміальними планами. Наприклад, ви можете вибрати свій основний план, якщо у вас є приватний блог, і ви не можете дозволити собі дорогі пропозиції. Базовий план обійдеться вам у розмірі 20 доларів на місяць та відкриє для вас багато можливостей та можливостей. Проте, його 14-денний проб також доступний Source .

December 22, 2017