Back to Question Center
0

Semalt Review: корисні веб-скарбничні служби для некодерів

1 answers:

Будучи нетехнічною людиною, ви можете обрати деякі перешкоди при виборі вигідний веб-скребковий сервіс. Це правда, що в Інтернеті є велика кількість програм. Деякі з них отримують дані з електронної адреси, а інші цільові новинки, туристичні сайти та соціальні медіа-платформи. Наступні програми вилучення даних спеціально призначені для не кодерів та людей, які хочуть відмовитися від мов програмування, таких як C ++, виконуючи свої завдання.

1. Spinn3r

Це один з найкращих і найцікавіших веб-скребків послуг для не-кодерів. Спеціальність Spinn3r полягає в тому, що вона може очистити весь ваш веб-сайт і витягує дані з приватних блогів, соціальних мереж та RSS-каналів. Він використовує Firehose API і управляє більш ніж 80 відсотками індексування та сканування в Інтернеті. Крім того, Spinn3r зберігає вилучену інформацію у формі JSON і має властивості, подібні до Google. Він сканує та оновлює ваші набори даних згідно з вашими вимогами та виконує пошук за вихідними даними, легко отримуючи вам якісну та добре структуровану інформацію.

2. Octoparse

Octoparse - це одне з тих служб збору даних, які легко налаштувати. Він широко відомий своїм зручним та видатним інтерфейсом. Octoparse полегшує зняття даних з важких веб-сторінок та імітацію користувача в процесі вилучення інформації та націлювання на різні сайти та блоги.Octoparse дозволяє зберігати вилучені дані у своїй хмарі або завантажувати їх на локальну машину.

3. ParseHub

Як і інші відомі послуги з вилучення даних, Parsehub - це надійний та безкоштовний сервіс, призначений для великої кількості сайтів і використовує переспрямування, JavaScript, AJAX та файли cookie.Крім того, ця програма оснащена передовою технологією машинного навчання і може краще прочитати та оцінити PDF-документи. В даний час користувачі Windows і Linux можуть використовувати Parsehub, і він може виконати кілька завдань через 30 хвилин.

4. Fminer

Fminer - це одне з найбільш корисних програм для видалення даних. Він поєднує в собі специфікації світового класу та дозволяє вам візуалізувати свої дані під час її видалення. Fminer отримує інформацію як з простих, так і складних сайтів, і взагалі не потребує навичок програмування. Якщо вам бракує технічних знань, Fminer - це правильна програма для вас.

5. Outwit Hub

Це потужне розширення Firefox, яке можна завантажити та використовувати як звичайний додаток Firefox. Перевершений концентратор - це один з найкращих та найяскравіших інструментів вилучення даних. Він збирає не тільки дані про скрегіт, але і сканує різні веб-сторінки, що полегшує просування вашого бренда. Будучи нестандартним, ця програма не потребує навичок програмування та проста у використанні.

6. Web Scraper - Chrome Extension

Це відоме розширення Google Chrome із високоякісними функціями та властивостями. Web Scraper - хороша альтернатива імпорту. io і може бути інтегрований з будь-якою операційною системою. Вам просто потрібно підкреслити дані, які ви шукаєте, щоб скоблитись, а веб-скрепер буде витягувати та перетворити його, надаючи вам найкращі результати. Він обробляє веб-сайти в JavaScript і Ajax і є найпотужнішою програмою для нетехнічних осіб Source .

December 22, 2017