Back to Question Center
0

Найпростіші та найефективніші інструменти для видалення веб - Semalt Opinion

1 answers:

Інструменти веб-скребком використовуються для збирання, вилучення та подрібнення даних з різних сайтів. Більшість пошукових систем використовують дані, що зносяться, для сканування веб-сторінок та визначення того, про що зараз говорить мережа. Для нетехнічних користувачів важко дізнатися, які інструменти для веб-лом найкращі. На відміну від цього, дослідники ринку та компанії з аналітики використовують вдосконалене програмне забезпечення для веб-скребків та сканерів для виконання своїх робіт, і без проблем вибирають потрібний інструмент.

1. Outwit Hub:

Outwit Hub - це надбудова Firefox з великою кількістю вилучення даних та функцій веб-сканування. Це спрощує ваш веб-пошук і може зберігати витягнуті дані у належному та надійному форматі. Outwit Hub має зручний інтерфейс і може зачепити цілий сайт за лічені хвилини. Це один з кращих і найпростіших веб-сканерів у Інтернеті.

2. Імпортувати. Io:

Це безкоштовний сайт, який має скребок r, який дозволяє частково чи повністю виправляти блоги або веб-сайти на жорсткий диск. Цей веб-сканер інструмент сканування конкретних веб-сторінок і зберігає якість знято даних, перш ніж завантажувати його на ваш пристрій. Ви можете налаштувати різні параметри, щоб налаштувати спосіб сканування вашого сайту. Імпортувати. io не містить віртуального розбору DOM чи JavaScript.

3. Scraperwiki:

Scraperwiki - це популярний сканер веб-сайтів, який є безкоштовним. Він забезпечує добре очищені дані миттєво і доступний для систем Linux, Windows, Unix та Sun Solaris. Використовуючи Scraperwiki, ви можете легко завантажувати файли, фотографії та відео без необхідності кодів. Підтримка проксі-сервера також доступна за допомогою цього інструмента веб-сканерів, щоб максимально збільшити швидкість та забезпечити автентифікацію.

4. Octoparse:

Octoparse - дуже потужний веб-скребок . Він підходить для всіх видів даних і завжди отримує точні результати. Octoparse може використовуватися для розриву веб-сайтів з його великими можливостями та функціональними можливостями. Він має два основних режими (Advanced Mode і Wizard Mode) і підходить як для програмістів, так і для не програмістів. Його користувальницький інтерфейс дозволяє натискати дані у формі тексту, HTML та Excel та завантажувати їх на жорсткий диск протягом декількох секунд.

5. Кімоно:

Кімоно є одним з кращих і простих у використанні веб-сканерів в мережі. Ви можете використовувати його для зриву декількох сайтів і блогів і завантажити весь сайт на жорсткий диск. Найбільш відомий його зручний інтерфейс. Коли ви запустите Kimono, ви зможете ввести URL-адресу та виділити дані, які ви хочете обдирати. Це дозволить зберегти зняті дані у власній базі даних, щоб ви могли використовувати його в будь-який час і в будь-якому місці. Kimono підтримує більше 13 мов та надає підтримку FTP своїм користувачам.

6. Мозенда:

Мозенда - відоме розширення з великою кількістю функцій і функцій. Це корисно для дослідників даних, цифрових маркетингу та програмістів. Ви можете експортувати свої дані в електронні таблиці Google, і Mozenda ніколи не поширюється на якість. Це відмінний інструмент як для початківців, так і для експертів, який працює прямо у веб-переглядачі Source .

December 22, 2017