Back to Question Center
0

Semalt: Grepsr - ефективна платформа розширення Chrome

1 answers:

Grepsr - це простота та проста платформа веб-витягів, де користувачі можуть збирати та організувати різні дані з мережі. Вона зосереджується на нетехнічних користувачів, які готові платити премію, щоб їх дані були зібрані та організовані добре структурованим способом. Цей інструмент веб-вилучення пропонує своїм користувачам такі переваги: ​​

Економія часу та енергії

Користувачі можуть витягувати дані з різних веб-сторінок без необхідності використання складних програмні засоби. Вони просто повинні планувати свій календар на регулярній основі для збоїв завдань. Це просте програмне забезпечення для зносу, зручний інтерфейс, зрозумілий технічним користувачам. Сьогодні багато клієнтів використовують цю платформу для отримання чудових результатів для своїх компаній. Grepsr гарантовано доставить їм потрібні дані, коли вони знадобляться.

Використання ефективних інструментів та автоматизованих завдань

Grepsr використовує деякі дійсно дивовижні інструменти, а також велику підтримку та інтеграцію. В результаті, це забезпечує просту платформу для своїх користувачів, які хочуть використовувати спеціальні інструменти, щоб витягувати майже все з мережі. Наприклад, ця програма стосується B2B даних, таких як ціни на продукти, списки запасів, імена, а також ділові контакти.

Забезпечення користувачів чудовою командою підтримки

Не завжди простим завданням для веб-пошуку є отримання всіх необхідних даних. Наприклад, якщо вони намагаються зібрати ціни на певні запаси з веб-сторінок, а веб-сайт змінює його структуру, налаштування їх вилучення вимагає перегляду. Це робота, яку можуть зробити експерти Grespr без додаткових грошей.

Хто використовує цю програмну програму для скарбів

На ринку є низка компаній, які потребують пошуку та організації своїх веб-даних, таких як великі агентства та роздрібні торговці. Вони обидва вимагають частої конкурентної інформації, і експерти Grepsr можуть їм допомогти. Крім того, для малих фірм може знадобитися допомога, щоб скопіювати та вставляти дані з Інтернету автоматично.

Створення проектів за допомогою Grepsr

Коли користувачі створюють певний проект, ця програмна платформа аналізує їх і відправляє користувачам спеціальну цитату (ціну). Після встановлення ціни створюється екстрактор даних, і починається процес збору даних. Професіонали Grepsr повідомляють веб-пошуку через сповіщення або електронні листи.

Ця платформа для видобування програм використовує рівень шифрування, тому користувачі можуть бути впевнені, що вся їх інформація є безпечною. Більше того, вони повинні знати, що в будь-який час вони захочуть, вони зможуть повністю контролювати свої дані Source .

December 22, 2017