Back to Question Center
0

Semalt: 4 інструменти для обтинання даних, що заощадить ваш час

1 answers:

Програмування - обов'язкова частина інформатики. Потрібно розвивати відмінні навички програмування, щоб рухати дані вручну. Однак деякі люди не можуть вивчати різні мови кодування та шукати відповідні альтернативи. Наступні інструменти для видалення даних чудово підходять для не програмістів.

1. Лабораторії "Кімоно"

Лабораторії "Кімоно" вже давно існують. Це одна з найкращих і найдивовижніших програм для видалення даних. Ця програма з відкритим вихідним кодом постачається з 15-денною пробною версією, але її безкоштовна версія також доступна. Лабораторії "Кімоно" відскакують увесь веб-сайт, починаючи від збирання даних до вискоблювання та перевірки та розгортання. Лабораторія "Кімоно" також працює як потужний веб-сканер і може використовуватися без будь-якого коду. Крім того, воно дозволяє одночасно обдирати величезну кількість сайтів і не погіршує якість взагалі. Лабораторія "Кімоно" завжди є першим вибором підприємств, які використовуються для збору даних, візуалізації та організації. Він також реалізує великі аналітичні дані для своїх користувачів, полегшуючи їх роботу.

2. Імпортувати. Io

Скребок даних для не програмістів ніколи не був таким легким раніше. Це автоматизована платформа для веб-видобутку, побудована експертами, і стверджує, що на сьогоднішній день виявлено велику кількість веб-сторінок. Імпортувати. IO чудово не тільки для не-програмістів, але й для вчених даних. Цей інструмент автоматично виявляє найкращу інформацію перед вами, перш ніж розпочинає обробку, і використовується також експертами з тексту. Його гіпер-параметри дозволяють легко вибрати без помилок дані і отримати його у потрібному форматі.

3. API для Facebook та Twitter

Для експертів із соціальних мереж, стартапів та не програмістів, API для Facebook та Twitter є досить ефективними.Вони надають послуги з видалення даних за допомогою певних API-інтерфейсів і виконують лише кілька хвилин, щоб ваші дані були зісковлено у потрібному форматі. Він використовує визначені джерела для створення наборів даних і сканує ваші веб-сторінки в найкоротші терміни без будь-яких навичок програмування та технічних знань. API допомагає вирішувати різні проблеми, пов'язані з даними, виявляти та редагувати помилки у вашому тексті та отримувати високоякісну інформацію з обох зображень та відеозаписів для користувачів.

4. Скребок (розширення Chrome)

Якщо ви регулярно користуєтеся Google Chrome і це ваш основний веб-переглядач, просто спробуйте Скрепер. Це одна з найкращих і найефективніших програм для видалення даних. Вона побудована за технологією машинного навчання і спеціально розроблена для непрограммників. Скребок може видобувати корисну інформацію для вас і має безліч видатних функцій. Параметр виявлення спаму дозволяє позбутися даних спаму та організувати інформацію на основі ваших вимог без будь-яких орфографічних чи граматичних помилок.Скребок також допомагає аналізувати коментарі та електронні листи, отримувати вам добре витягнути дані та визначає, чи це корисно для вашого бізнесу чи ні.

На відміну від інших звичайних інструментів для видалення даних, вищезазначені 4 служби не вимагають від вас технічного підходу. Крім того, вам не потрібно вивчати мови програмування, щоб скористатися цими скребками даних . Вам просто потрібно встановити та активувати їх, щоб отримати вигоду з їхніх параметрів та функцій збору даних Source .

December 22, 2017