Back to Question Center
0

Semalt представляє чотири дивовижні плагіни для очищення веб-сторінок

1 answers:

GitHub - це просунута програма для веб-скребків ; це в основному використовується для комп'ютерних кодів і пропонує функції керування вихідним кодом (SCM) для своїх користувачів. Це дозволяє вам отримувати доступ до великої кількості веб-сторінок і очистити їх відповідно до ваших вимог. GitHub пропонує плани як приватного використання, так і безкоштовних сховищ. Ви можете виконувати різні завдання з вилучення даних за допомогою цього інструмента. GitHub стверджував, що скроє понад 40 мільйонів веб-сторінок і обслуговує майже 10 мільйонів користувачів по всьому світу.

Чотири плагіна для видалення веб-сторінок:

1. Авторські права Google Plus:

Авторські права Google Plus - це плагін WordPress з безліччю можливостей та можливостей. Завдяки цьому ви можете скобити стільки веб-сторінок, скільки хочете. По-перше, ви повинні виявляти та ідентифікувати сайти, які потрібно очистити. Наступним кроком буде виділити дані або вставити URL-адресу сайту, і дозволити цьому плагіну виконувати свою функцію. Він може бути інтегрований з GitHub і зачищати до п'яти тисяч веб-сторінок за годину, не покладаючись на якість. Крім того, цей плагін дозволяє нам додавати зображення профілів G + для пошуку результатів, надання авторських прав різним авторам і підтвердження їх автентичності. Він має зручний інтерфейс і може витягувати для вас читання та масштабованість.

2. Затримка подачі:

Затримка подачі - одна з найкращих плагінів WordPress. Він підходить для малих і середніх підприємств і може зачищати стільки веб-сторінок для вас, скільки хочете. Крім того, Feed Delay підбирає вміст, викривляє його та публікує його правильним присвоєнням, завдяки своїм ботам та сканерам, щоб зробити це можливим.З моменту свого запуску система Feed Delay успішно знімає більше трьох мільйонів веб-сторінок, і ця цифра зростає з кожним днем.

3. Message-Scraper Message:

Знімання та вилучення даних в основному виконуються з ботами або сканерами без будь-якого нагляду від людей. З Feed-Scraper повідомлення, ви можете не тільки очистити потрібні веб-сторінки, але сканувати ваш веб-сайт і покращити його рейтинги в пошукових системах. Він може бути інтегрований з вашим програмним забезпеченням GitHub і підходить для підприємств, програмістів та веб-майстрів.

4. Авторське право безкоштовно плагін

Це ще один чудовий плагін WordPress, який має багато функцій. За допомогою Copyright Free ви можете скотчувати стільки сторінок, скільки хочете. Цей плагін надає сертифікат, який показує, чи хтось краде наш вміст. Це сумісно з усіма сайтами WordPress та приватними блогами, і ви отримуєте добре структуровані дані в найкоротші терміни. Крім того, вам не потрібно володіти навичками програмування або кодування, і ви можете скористатися цим сервісом будь-де та будь-де.

Розробка платформи GitHub почалася в жовтні 2007 року. Проекти на GitHub можуть бути доступними або маніпулювати інтерфейсом командного рядка Git. Це дозволяє нам переглядати загальнодоступні сховища на веб-сайті і виконувати цілий ряд завдань зручно. Наведені вище плагіни можуть очищати дані від каналів RSS, сайтів соціальних мереж, новин, туристичних порталів та приватних блогів. Ви повинні створити особистий обліковий запис для зчитування даних у бажаному форматі, однак публічні сховища переглядаються та завантажуються без будь-якого облікового запису Source .

December 22, 2017