Back to Question Center
0

Semalt: Безкоштовне програмне забезпечення для веб-кошика для новачків та справжніх професіоналів

1 answers:

На відміну від програміста, не програміст не може писати коди і не має технічних навичок. Крім того, він слабкий у математиці і завжди шукає простих способів для того, щоб очистити або витягувати дані, виконувати свої онлайн завдання. Якщо ви не програміст, що займається низкою завдань, ви можете спробувати ці програми або програми набрати веб-сайти.

Скребок

Скрепер - це потужне розширення Google Chrome. Це просто, але приголомшлива програма для видалення окремих чи кількох сторінок та перетворення даних, отриманих в електронні таблиці. Ви можете використовувати цю програму лише тоді, коли у вас є основний веб-переглядач Chrome.

Скрепер буде автоматично сканувати веб-сторінки та витягувати дані на основі ваших вимог. Він не пропонує безліч варіантів, але має зручний інтерфейс.

API Twitter та Facebook

Використовуючи API-інтерфейси Facebook та Twitter, ви легко можете отримати дані з великої кількості веб-сайтів. Ви також можете проаналізувати сайти своїх конкурентів та відстежувати їхні ключові слова. API - це інтерфейс, який дозволяє тридцяти партійним інструментам доступ до соціальних мереж програмним шляхом. API як Facebook, так і Twitter може бути інтегрований різними способами; ви можете збирати, сканувати та витягати інформацію з будь-якого профілю соціальних мереж.

Імпорт. Io

Це потужний і один з найкращих веб-скребків та програм з видобутку даних. Імпортувати. Io - це вибір номер один непрограммістів і розробників веб-додатків. Ви можете використовувати цей інструмент для зчитування даних з різних URL-адрес і створення власних API на основі ваших вимог. З імпортом. іо, ви можете однозначно отримати бажані результати за кілька секунд. Ця програма дозволяє вам вибирати дані та вказувати веб-сторінки за допомогою кнопки натискання кнопки миші. Він буде вивчати різні веб-сайти, щоб ви могли знайти правильні дані, які слід витягти.

Лабораторії Кімоно

Кімоно Labs є єдиним інструментом у цьому списку, який поставляється як у безкоштовних, так і оплачених версіях. Якщо ви не програміст, ви повинні вибрати його безкоштовну версію, і не потрібно витрачати надто багато коштів на проекти з вилучення даних. І якщо ви є програмістом або професійним розробником, радимо використовувати планову версію, яка вам буде коштувати від 20 до 30 доларів США відповідно до ваших вимог та вибраного вами плану.

Ці програми для веб-скребків підходять для програмістів. Вони прості у використанні і мають онлайн-підтримку. Більше того, всі ці додатки відскакують дані як з основних, так і з розширених сайтів і блогів, не покладаючись на час і якість. Останнє, але не менш важливе, ці додатки можуть редагувати ваші дані та видаляти орфографічні помилки зручно Source .

December 22, 2017