Back to Question Center
0

Semalt Експерт: API або найкращий спосіб очищення даних від веб-сайту

1 answers:

Інтерфейс або API для застосування програмного забезпечення дозволяють вашому програмному забезпеченню та інструментам спілкуватися один з одним. Ми живемо у швидко розвивається світі, де все швидко змінюється, і ми хочемо заощадити наш час та енергію. Інструменти для вилучення звичайних даних можуть забирати багато часу, і нам важко запускати онлайнові підприємства, але API є рушійною силою всіх соціальних платформ. Він не тільки допомагає витягувати корисні дані з веб-сайту, але і редагує витягнуті дані, робить його читабельними та масштабованими для користувачів. Отже, можна сміливо сказати, що API - це хороший спосіб для програмістів та кодерів спілкуватися з їхніми програмами.

API стосується технічних сторінок:

Експерти вважають, що API - точний код, написаний вченими даних, який полегшує нам отримання даних з великої кількості веб-сторінок. Це може мати справу з технічними сторінками та очищення їх інформації. Наприклад, API-графіки Facebook використовуються для отримання та отримання даних з сторінок Facebook, спільнот та інших схожих мереж.

API - найпростіший спосіб видалення даних

Кожен раз, коли ми хочемо отримати доступ до даних конкретного веб-сайту, ми повинні використовувати API. На відміну від інших звичайних програм і технологій вилучення даних, API негайно виконує свою функцію і може нахилити ваші дані більш ніж на 120 мовах. Отже, чи слід читати інформацію з китайського веб-сайту або захотіти витягувати інформацію з японського блогу, API витягне або очистить його відразу за вашими вказівками.

Чому API є важливим для бізнесу?

Якщо у вас є велика кількість веб-сторінок і ви хочете видобути дані з усіх них через годину або два, API це відмінний спосіб це зробити. Вам просто потрібно відкрити API, щоб отримати точні дані. Це вигідно для підприємств у трьох напрямках:

1. Підприємства можуть створювати додатки з API

Бізнес може створювати різні програми з API без шкоди для якості. Деякі онлайн-компанії продають інструменти та програмне забезпечення і покладаються на поширення інформації з відкритих API, щоб допомогти спростити свій бізнес-процес. Фактично, без API, бізнес не може розвиватися і не може створювати корисні додатки для своїх клієнтів.

2. Дослідження ключових слів

API є важливим для бізнесу, оскільки це дозволяє програмістам створювати вражаючі веб-скребкові інструменти. Ці інструменти допомагають нам краще виконувати наші завдання. Наприклад, API-інтерфейси на основі ключових слів дозволяють нам легко знайти ключові слова та фрази для наших веб-сайтів. Під час копіювання даних API забезпечує нашу цільову ключові слова та не змінює або не змінює їх на виході.

3. API для розробників та програмістів

І розробники, і програмісти можуть скористатися перевагами API та можуть надати своїм клієнтам найкращі можливості. Наприклад, Reddit був запущений як мобільний додаток і покладався на ряд інструментів і служб вилучення даних, щоб монетизувати себе. Тепер Reddit - це один з найкращих джерел веб-трафіку. Використовуючи API, ви можете створювати форуми, подібні до Reddit, і можуть залучити все більше людей за кілька днів Source .

December 22, 2017