Back to Question Center
0

Semalt Presents Kantu: Ultimate Visual Web Scraping Tool

1 answers:

Чи ви працюєте над витяганням фінансових даних або цінників з сайтів електронної торгівлі без Кодування, Kantu - найкращий вибір для вас! Для захоплення ентузіастів видалення веб-даних - це процес отримання важливої ​​інформації з веб-сайтів та зберігання його в електронних таблицях та базах даних.

Як працює редактор Kantu?

Канту автоматично вискакує дані з веб-сайтів без необхідності володіти будь-якими знаннями в області програмування. З Kantu, перетворення веб-контенту в добре структуровані та документально підтверджені дані не є громіздким завданням. Цей інструмент веб-скребком широко відомий для вилучення тексту з формату портативного документа (PDF) та відео.

Витягнуті дані зазвичай зберігаються у вигляді файлів CSV або записуються в бази даних за допомогою API інтерфейсу програми для програмування Kantu (API). Канту дозволяє маркетологам виявляти та висвітлювати візуально нанесені дані. Використання цього рішення для веб-скребків дуже просте. Щоб очистити дані від веб-сайту за допомогою майстра Kantu, просто намальовані рожеві кадри для позначення цільових даних.

Після цього редактор Kantu використовує оптичне розпізнавання символів (OCR) для зчитування інформації з вашого HTML-джерела. OCR - це високоякісний підхід, який використовується для зчитування файлів PDF, відео та високоякісних зображень.

Чому вибирати редактор Kantu?

Редактор Kantu є одним із найпопулярніших інструментів, що використовуються для веб-скребків. Цей редактор використовується для різних цілей. Ось найважливіші причини, з яких слід розглянути Kantu для вашого наступного проекту з веб-скребком.

  • Вбудовані функції

Редактор Kantu оснащений вбудованими функціями, такими як програми, скрипти та макроси.Завдяки Канту ви можете переглянути дані веб-сайту, налаштувавши його функції відповідно до ваших потреб та специфікацій.

Виникли проблеми при зборі даних з веб-сайтів, що використовують JavaScript та Ajax? Відпочиньте! Редактор Kantu був розроблений для роботи з усіма видами веб-сайтів. Якщо веб-сайт використовує флеш, Java, фрейми або Flex, то Kantu - це остаточний інструмент веб-скребків для розгляду.

Ви не повинні навчитися працювати з тією чи іншою мовою програмування, оскільки цей інструмент інтегрується з усією мовою програмування.

  • Вбудовані функції PDF та OCR

Для вашої інформації, Kantu Editor є єдиним інструментом для вилучення веб-даних , який складається з вбудованого Функції OCR. З Kantu, видобуток даних з відео та PDF-файлів - це як гра в відеоігри.

Способи користування Kantu

  • Моніторський стан замовлення - Інструмент веб-сканування Kantu використовується для контролю за ходом роботи порталів електронного бізнесу.Якщо у вас є інтернет-магазин, Kantu дозволяє аналізувати замовлення та деталі програми;
  • Перевірка та перевірка цін на різні товари;
  • Системи оновлення з біржовими курсами;
  • Завантаження та збереження даних в електронних таблицях;
  • Очистити корисну інформацію, використовуючи OCR;
  • Відстеження рейтингу конкурентів;

Kantu - це корисний веб-інструмент для видалення даних , який видає дані з веб-сайту та зберігає його в електронних таблицях та файлах CSV. Якщо ваш наступний великий проект пов'язаний із зняттям PDF-документів та відеозаписів, варто подумати про видалення веб-сторінок Kantu Source .

December 22, 2017