Back to Question Center
0

Семальд розповідає про WebHarvy, один з найкращих безкоштовних веб-закупівель

1 answers:

Інтернет має велику кількість програм збору даних. Деякі з цих інструментів підходять для нетехнічних користувачів, фрілансерів та освітян, тоді як інші - це попередній вибір підприємств, великих брендів та компаній. WebHarvy - це порівняно нове програмне забезпечення для видалення даних, яке може автоматично витягувати інформацію з зображень, електронних листів, текстів та URL-адрес. Ця безкоштовна програма заощаджує ваш час на вилученні даних і забезпечує вміст у різних форматах. WebHarvy - це простий у користуванні інструмент, який починає скакати протягом декількох секунд. Він витягує дані з різних веб-сторінок на основі ваших ключових слів і зберігає їх у зручних та зручних для читання форматах. Деякі з найбільш цікавих варіантів наведено нижче:

1. Інтерфейс точки та клацання

Будучи візуальним веб-скребком , WebHarvy має інтерфейс точки та клацання, так що вам не потрібно писати скрипти та коди під час зчитування даних. Крім того, ви можете використовувати свій вбудований браузер для переміщення різних веб-сторінок та вибору інформації, яку потрібно очистити за допомогою миші. WebHarvy є одним з тих самих небагатьох інструментів для видалення даних , які обіцяють якісні результати і не коштують вам нічого.

2. Скребок з декількох веб-сторінок

Використовуючи WebHarvy, ви можете легко скошувати дані з різних веб-сторінок, таких як списки продуктів, інтернет-магазини, адреси електронної пошти, новинні сайти, туристичні портали тощо.Цей інструмент не лише витягує дані, але і полегшує сканування вашого веб-сайту та покращення його рейтингу в результатах пошукової системи.

3. Категорія Скребком

За допомогою WebHarvy тепер ви зможете переглянути інформацію зі списку посилань, які можуть призвести до подібних сторінок або записів сайту. Іншими словами, ми можемо сказати, що ви можете використовувати WebHarvy для вилучення даних із сайтів на категоріях, таких як Amazon і eBay, без шкоди для якості. Крім того, цей інструмент для простого налаштування розподіляє ваші зняті дані на різні підкатегорії.

4. Завантажити зображення

Витяг даних із зображень є однією з основних проблем, з якими ми стикаємося в наші дні. За допомогою WebHarvy ви можете завантажувати зображення після того, як вони повністю або частково скопаються на ваш жорсткий диск. Цей інструмент автоматично очистить зображення, яке відображатиметься на різних веб-сторінках та на сайтах електронної комерції.

5. Автоматичний виявлення шаблону

Цей інструмент відрізняється від інших звичайних програм зносу даних, тому що WebHarvy може автоматично ідентифікувати шаблони даних, що відбуваються на різних веб-сторінках. Це означає, що вам не потрібно копіювати дані окремо від цінових сайтів та електронних адрес. Це тому, що WebHarvy буде налаштовувати все для вас і автоматично визначати категорії та шаблони отриманих даних.

6. Скребки на основі ключових слів

На відміну від інших звичайних утисків, WebHarvy виконує користувачеві криптування на основі ключових слів. Це означає, що якщо ви хочете отримати інформацію з веб-сторінок на основі їх ключових слів, ви можете налаштувати параметри WebHarvy і дозволити інструменту виконувати свою функцію. Дані будуть вилучені з веб-сайтів, не порушуючи ваших ключових слів, і це завжди без помилок.

7. Регулярні вирази

Можна з упевненістю сказати, що WebHarvy - хороша альтернатива лабораторіям кімоно та імпорту. іо. Ця безкоштовна програма дозволяє застосовувати регулярні вирази як до текстових, так і до HTML-джерел, а також до знімків для вас, не покладаючись на якість Source .

December 22, 2017