Back to Question Center
0

Apify: Найрозумніший спосіб вилучення веб-сайтів - Semal Expert

1 answers:

Web-скребком є ​​процес автоматичного вилучення даних або збору інформації з World Wide Web. Є велика кількість комбайнів для збору даних, але Apify є найбільш точною та потужною службою.

Apify - це передовий веб-скребок та програмне забезпечення для автоматизації. Це скрегіт інформації з різних сайтів і організовує його за лічені хвилини. Ви можете збирати та структурувати дані за допомогою цього інструмента. Якщо ви хочете очистити інформацію від модного веб-сайту, Apify буде організовувати інформацію на основі кольорів, цін та розмірів продуктів. Деякі його основні переваги описані нижче:

1. Спритний спосіб вилучення веб-сайту:

За допомогою Apify вам не потрібно створювати електронні таблиці вручну. Цей інструмент автоматично завантажує електронні таблиці у вашому CRM. Він використовує API для вилучення даних із цілого сайту. Apify створює високоякісні дані про прогноз погоди, ціни на продукти та маркетингові стратегії. Він також сканує ваші веб-сторінки та покращує рейтинг вашого сайту.

2. Підходить для всіх:

Apify підходить для програмістів, не кодерів, підприємств, фрілансерів, журналістів, веб-майстрів, малих та середніх компаній, а також аналітиків даних. Як студент, ви можете використовувати Apify для збору інформації для вашого дослідницького проекту. Це веб-сайт scrape r добре для як стартапів, так і топ-брендів. Це допомагає нам контролювати сайти наших конкурентів та розробляти нові бізнес та маркетингові стратегії.

3. Відмінний інструмент для виконання кількох завдань:

Apify допомагає створювати нові біржі, створює програми бронювання авіаквитків, аналізує ринки нерухомості, перевіряє продукцію та виконує багато інших завдань. Фактично, ви можете виконувати обидва завдання з пошуку даних і веб-сканування за допомогою цієї служби та отримувати інформацію про помилки впродовж декількох хвилин.

4. Smart Processing:

API Apify автоматично знаходить та витягує для вас корисні дані. JSON зазвичай використовується як механізм зберігання транспортних засобів між клієнтом і веб-сервером. Він також інформує вас про поточні маркетингові тенденції та надає відгуки про якість даних. Ви можете скористатись функцією "Пошуковий API", щоб знайти в Інтернеті хороших ботів. Одержіть дані фільтрів та створіть окремі списки продуктів для вас.

5. Різноманітні параметри IP:

Одна з основних функцій Apify полягає в тому, що вона забезпечує різноманітні параметри IP. Ви можете підписатися на свій професійний план та анонімно діяти в мережі. Ви можете одержати доступ до сотень унікальних IP-адрес і виконувати одночасно кілька завдань сканування та вилучення даних.

6. Підключіть Apify до ваших улюблених додатків:

На відміну від інших звичайних інструментів для видалення веб-сторінок , Apify можна підключити до вашого улюбленого веб-додатка. Це також корисно для програмістів і допомагає їм обробляти та аналізувати результати сканування. З Apify ви можете дізнатись про веб-сайти та отримувати сповіщення. Ви можете завантажити додаток на своєму смартфоні та виконувати свої завдання в будь-який час і в будь-якому місці.

7. Повнофункціональні можливості:

Вам просто потрібно сказати, що ви хочете повзати або скребти, Apify буде виконувати свої завдання автоматично. За допомогою цього сервісу ви можете витягувати веб-сайти та блоги з файлами cookie, перенаправленнями та AJAX. Вам не потрібно встановлювати плагіни на основі браузера. Apify є гарною альтернативою імпорту. Io, Octoparse, Uipath, екранний скреблер та лабораторії Kimono Source .

December 22, 2017