Back to Question Center
0

Semalt Експерт прогнозує майбутнє веб-скребків

1 answers:

Стрипінг - це загальна методика збору даних з мережі. Кажучи, це просто важливо - велике заниження. Це просто незамінне. Інформація - це сила, і будь-яка організація, яка її не має, деформується, тому веб-скребком є кров, за якою працюють всі види інтернет-бізнесу.

Незалежно від того, чи є це НУО, комерційна організація, запуск, середнє підприємство або навіть компанія Fortune 500, вона безперечно працює на зібраній інформації. Отже, важливість веб-скребків не може бути надмірно наголошеною.

Конкуренція у корпоративному світі ніколи не була жорсткою, ніж зараз. Гравці в різних галузях промисловості використовують у своєму розпорядженні кожну зброю, щоб конкурувати. Нещодавно організації почали використовувати веб-скребком як зброю для боротьби зі своїми конкурентами. Зрештою, коли у вас є більше відповідної інформації, ніж у ваших супротивників, ви матимете перевагу над ними. Знання, мовляв, є влада. Незважаючи на те, що індустрія веб-скребком наповнена численними рішеннями, вони можуть бути згруповані в 3 категорії, а саме:

  • Створюючи власну програму для вилучення даних або самостійно або наймаючи програмістів
  • Займання служб сторонніх веб-скребків
  • Придбання програмного забезпечення для вилучення даних

Всі три рішення мають свої переваги та недоліки. Крім того, найбільш підходяще рішення категорії для будь-якої компанії може залежати від потреб веб-скребком бізнесу.

Як і будь-яка інша технологія, веб-скребком буде продовжувати розвиватися і розвиватися. Отже, ця стаття присвячена майбутньому веб-скребків. Перед тим, як йти далі, важливо зазначити, що думки, висловлені в цій статті про майбутнє веб-скребком, є лише спекулятивними та творчими можливостями. З огляду на це, тут, майбутнє веб-видобутку розглядається з різних точок зору.

З точки зору штучного інтелекту

Оскільки штучний інтелект використовується в кожному секторі життя, вважається, що технологія буде надзвичайно корисна для веб-скребків у найближчому майбутньому. Іншими словами, інтелектуальні роботи або машини будуть створені для моніторингу та регулярно обтинають дані для різних компаній.

Звичайно, роботів вже використовуються для веб-скребків, але жоден з них не може виконувати серйозні зміни на цільових веб-сайтах без втручання людини. Наприклад, якщо змінюється компонування цільового сайту, існуючі інструменти для веб-скребків не зможуть просканувати сайт без того, щоб користувач трохи змінював інструмент. Це не буде проблемою для майбутніх суперінтелектуальних роботів із веб-скребком, оскільки вони зможуть використовувати свій розсуд для обробки будь-яких модифікацій на своїх цільових сайтах під час веб-скребком з невеликим або без втручання людини. Вони скоро будуть створені, якщо вони ще не створені.

Від куту Google

Найбільшим веб-скребком є Google, оскільки основним його завданням є сканування та видалення веб-сайтів і сканування всіх веб-сайтів, всі їхні посилання. Звідси випливає, що Google може почати виконувати послуги веб-скребків. І якщо це станеться, вона стане найбільшою і найкращою веб-компайувальній компанією, оскільки вона вже скрипить веб-сайт. Клієнтам потрібно буде лише перелічити URL-адреси цільових веб-сторінок, і вони отримають весь вміст, який вони потребують від Google. Зрештою, вміст усіх веб-сайтів вже знаходиться в базах даних його індексу.

Ще однією причиною того, що Google починає робити послуги веб-скребків, полягає в тому, що це вимагатиме невеликих або додаткових зусиль для вбивства. Компанія вже виживає веб-сайти . Завжди, що має необхідні дані в руках, компанія Google запропонує час, за яким інший постачальник послуг не зможе відповідати.

Оскільки компанія Google зможе запропонувати цю послугу без додаткових зусиль, вона також може забезпечити конкурентоспроможні ціни, які не можуть збігати жодна інша організація. Так само, як компанія практично перейняла індустрію пошукової системи, Google може в кінцевому підсумку переймати сектор веб-скребків. Шанси добре на її користь.

З точки зору аналізу та організації

Незалежно від того, наскільки дорого вони можуть бути, взуття безглузда людині без ніг. Таким чином, дані, можливо, не дуже корисні для організації з низькими навичками аналізу. Фактично самі дані не настільки суттєві, як ви можете його використовувати. Отже, оскільки компанії продовжують інтенсифікувати свої зусилля з веб-скребком, вони також почнуть розсіювати більше ресурсів для найму висококваліфікованих аналітиків даних або підготовки своїх співробітників до організації даних та аналізу даних.

З огляду на ті ж дані, деякі організації зможуть краще використовувати його, ніж інші. Це тільки тому, що у них є люди з кращими навичками аналізу даних. Отже, майбутнє веб-скребків безумовно вплине на попит на організацію та аналіз даних.

З точки зору безпеки

Більшість існуючих інструментів веб-скребків більше не можуть бути ефективними, оскільки більше організацій продовжуватимуть активізувати зусилля, спрямовані на те, щоб зробити їх веб-сайти неможливими. До того часу, лише компанії, які використовують сторонні веб-служби заскарковування або ті, які розгорнули надзвичайно складний інструмент, зможуть ще й уривати дані з інших веб-сайтів.

На закінчення важливо, щоб організації почали позиціонувати себе на майбутнє веб-скребків. Деякі необхідні кроки, які ви, можливо, захочете розглянути, є:

1. Ви повинні почати працювати над розробкою власних роботів, керованих штучним інтелектом, які зможуть ефективно обробляти ваші дані . СЕЙЧАС.

2. Ви також повинні активізувати зусилля, спрямовані на те, щоб зробити ваш сайт дуже важким. Що робити, якщо деякі з ваших конкурентів матимуть легкий доступ до вмісту на вашому веб-сайті, поки ви не можете їх обдирати? Пам'ятайте, що чим більше інформації про ваших конкурентів, тим вище ваші шанси на перемогу над ними.

3. Ви також повинні почати серйозно працювати над покращенням навичок організації та аналізу даних. Це також можна порівняти з війною. Іноді ви можете наткнутися на закодовану інформацію ваших конкурентів або супротивників. Інформація не буде корисною, якщо ви не зможете його розшифрувати якомога швидше. Висококваліфіковані аналітики даних часто відстежують певні тенденції в зведеному вигляді, тому вам, можливо, доведеться найняти пару з них.

У двох словах, здатність підготувати вашу організацію до концепції великих даних і майбутнє веб-видобутку відіграватимуть помітну роль у довгостроковому успіху вашого бізнесу Source .

December 22, 2017