Back to Question Center
0

Як розібратися в пошуку продуктів Amazon як великий продавець?

1 answers:

Кожен великий онлайн-продавець знає, як оцінювати пошук продуктів Amazon. Річ у тім, що немає іншого способу вижити там як активний продавець, якщо ви не робите все можливе, щоб покращити позиції продукту в пошуку, так що все більше людей побачать це. Зауважте, однак, що завдяки постійному зміненню алгоритму пошуку A9 пошуку, ринок Amazon вимагає постійного адаптації до своєї нової реальності.Тим не менш, існує перевірені способи, які допоможуть вам зрозуміти, як оцінювати пошук продуктів Amazon, так що ваші предмети, що пропонуються до продажу там, завжди будуть бачити левову частку вашої цільової аудиторії. А нижче я збираюся показати вам, як виконати завдання найкращим чином.

Як оцінити пошук продукту Amazon

Перш за все вам доведеться визначити головний набір ваших потенційно виграючих ключових слів. Щоб виконати це завдання, рекомендую скористатися Планувальником ключових слів, інструментом дослідження ключових слів за замовчуванням, доступний Google у відкритому доступі. Серйозно, цей хороший старий онлайн-помічник - це чудовий вихідний пункт для початку аналізу основних цільових ключових слів і довгих пошукових виразів. Після того, як це буде зроблено, вам доведеться уточнити ваш масивний список на чітко коротший контрольний список, який містить лише обов'язкові для вибору ключові слова. Так, це може здатися досить складним і трудомістким завданням, але, на щастя, існує безліч різних інструментів, спеціально розроблених для поглибленого аналізу ключових слів на Amazon.

Ось тут ви можете вибрати: Sellics (найкраще для ранніх етапів дослідження ключових слів Amazon), Sonar (добре для виявлення всіх цінних ключових слів, необхідних для оцінки вашого продукту), LSI Graph (безкоштовний інструмент, надзвичайно корисно зрозуміти, як оцінювати пошук продуктів Amazon - за допомогою автоматично сформованих пропозицій ключових слів, що стосуються вашої категорії продуктів або окремих предметів, які ви продаєте там), Moz (оригінальна служба оптимізації пошукових систем, призначена для точно адресного вмісту оптимізація відповідних ключових слів), Тезаурус (так, серйозно, це один з найменш вартісних інструментів дослідження ключових слів, особливо для Amazon - так чому б ви не використовувати його для вашої власної конкурентної переваги, чи не так?).

А ось решта перевірені користувачем варіанти та практичні поради добре оцінювати пошук продукту Amazon, навіть якщо ви все ще тільки новачок інтернет-підприємця, який, ймовірно, продає там вперше:

  • Не соромтеся запропонувати знижки або деякі дійсно дивовижні пропозиції - це справді приголомшливий спосіб покращити переробку ваших продуктів з самого початку.
  • Переконайтеся, що ви даєте задоволення своїм клієнтам (продовжуйте стежити за вашими рейтингами зірки та дефектами замовлення там).
  • Підтримуйте належний запас продукції.
  • Хоча це досить важко зробити його повністю керованим, я настійно рекомендую звернути більш точнішу увагу на рівень виходу вашого клієнта. Це дуже важливий показник, особливо коли мова йде про визначення рейтингу вашої продукції в пошуку предметів Amazon Source .
December 22, 2017