Back to Question Center
0

Веб кошик: хороші та погані боти - пояснення вiд Semalt

1 answers:

Боти - це майже 55 відсотків від загального обсягу веб-трафіку. Це означає, що більшість трафіку вашого веб-сайту надходить від інтернет-ботів, а не до людей. Бот - це програмне забезпечення, яке відповідає за автоматизовані завдання в цифровому світі. Роботи зазвичай виконують повторювані завдання на високій швидкості і в основному небажані людям. Вони несуть відповідальність за крихітні робочі місця, які ми зазвичай вважаємо само собою зрозумілим, включаючи індексування пошукової системи, моніторинг стану здоров'я веб-сайту, вимірювання його швидкості, додавання API-інтерфейсів та завантаження веб-вмісту. Боти також використовуються для автоматизації аудиту безпеки та сканування сайтів, щоб знайти уразливості, відновлюючи їх негайно.

Вивчення різниці між хорошим та поганим ботами:

Боти можна розділити на дві різні категорії, хороші боти і погані боти. Хороші боти відвідують ваші сайти та допомагають пошуковим системам сканувати різні веб-сторінки. Наприклад, робот Google сканує багато веб-сайтів у результатах пошуку Google і допомагає знаходити нові веб-сторінки в Інтернеті. Він використовує алгоритми, щоб оцінити, які блоги чи веб-сайти потрібно сканувати, як часто сканування потрібно виконувати, і скільки сторінок індексовано до цих пір. Погані боти несуть відповідальність за виконання шкідливих завдань, включаючи сканування сайту, коментар спам та атаки DDoS. Вони представляють більше 30 відсотків всього трафіку в Інтернеті. Хакери виконують погані боти і виконують різні шкідливі завдання. Вони сканують мільйони на мільярди веб-сторінок та прагнуть незаконно вкрасти чи скропувати вміст. Вони також споживають пропускну здатність і постійно шукають плагіни та програмне забезпечення, які можуть використовуватися для проникнення ваших веб-сайтів та баз даних.

Яка шкода?

Як правило, пошукові системи розглядають вміст, що викреслюється, як дубльований вміст. Це шкідливо для вашого рейтингу пошукових систем і скребків захопить ваші RSS-канали для доступу та повторного опублікування вашого контенту. За допомогою цієї техніки вони заробляють багато грошей. На жаль, пошукові системи не реалізували жодного способу позбутися поганих ботів. Це означає, що якщо ваш вміст регулярно копіюється та вставляється, ваш рейтинг сайту пошкоджено через кілька тижнів. Пошукові системи санкціонують сайти, які містять дубльований вміст, і вони не можуть визнати, який веб-сайт вперше опублікував частину вмісту.

Не всі веб-скребків погано

Ми повинні визнати, що скребків не завжди шкідливий і шкідливий. Це корисно для власників веб-сайтів, коли вони хочуть поширювати дані для максимально можливого числа людей. Наприклад, державні сайти та туристичні портали надають корисні дані для широкої публіки. Цей тип даних зазвичай доступний через інтерфейси API, а для збору цих даних використовуються скребки. Ні в якому разі це шкідливо для вашого веб-сайту. Навіть коли ви поскрипаєте цей вміст, це не зашкодить репутації вашого бізнесу в Інтернеті.

Іншим прикладом автентичного та законного скребків є агрегування сайтів, таких як портативні бронювання готелів, концертні квитки та новини. Роботи, які відповідають за розповсюдження вмісту цих веб-сторінок, отримують дані за допомогою API-інтерфейсів та виконують їх очищення відповідно до ваших інструкцій. Вони спрямовані на залучення трафіку та вилучення інформації для веб-майстрів та програмістів Source .

December 14, 2017