Back to Question Center
0

Найцікавіші особливості Мозенди, за словами експертiв Semalt

1 answers:

Мозенда - скрепер, який збирає інформацію з Інтернету, організовує його в потрібний формат і завантажувати на жорсткий диск миттєво. Ви можете легко налаштувати свої дані та створювати різні версії веб-сторінок за допомогою цього чудового інструменту.

Метою Mozenda є стимулювання досвіду перегляду людей. Він замінює комп'ютерні команди та робить простий і швидкий пошук, навігацію та вилучення даних. Переваги і цінність Mozenda залежать від його різних параметрів та властивостей збору даних. Він не тільки збирає дані для користувачів, але і перетворює його в такі формати, як TSV, XML і CSV. Потім ви можете зберігати ці дані відповідно до ваших потреб і проаналізувати його якість, порівнюючи різні веб-сторінки.

Найбільш відомі особливості Mozenda розглядаються нижче:

1. Дані про скрегіт, засновані на ключових словах

Мозенда є одним з цих даних інструменти для скребків , які допомагають очистити та організовувати дані на основі різних ключових слів. Наприклад, якщо ви хочете скоблити дані з роздрібного магазину, наприклад, Amazon або eBay, вам просто потрібно виділити ключові слова та дані, які ви хочете очистити, і дозвольте Mozenda виконати свою роботу. Він може легко організувати, очищати і структурувати ваші дані, що робить його придатним з точки зору SEO.

2. Відмінно підходить для Instagram та Twitter Hashtags

Хеш-теги стали справжніми тенденціями Twitter і Instagram..Завдяки Mozenda, ви можете не тільки обдирати дані, але й знаходити нових людей як на Instagram, так і на Twitter. Інакше кажучи, цей інструмент для веб-скребків полегшує пошук ваших досліджень в соціальних мережах і отримує лише відповідні дані.

3. Мозенда допомагає збільшувати своїх послідовників

Цифрові маркетологи та веб-майстри завжди стурбовані поширенням своїх соціальних мереж. Вони приймають цілий ряд способів і стратегій для запуску та просування своєї марки. Завдяки Mozenda тепер ви можете збільшити кількість прихильників вашої соціальної мережі та отримати більше задоволень. Цей інструмент для видалення веб-сторінок витягує інформацію з сайтів соціальних мереж, що дає вам найкращі результати та збільшує кількість ваших шанувальників.

4. Підтримує різні формати

На відміну від звичайних інструментів веб-скребком, Mozenda підтримує кілька форматів, таких як JSON, Документи Google і CSV. Ви також можете імпортувати зняті або витягнуті дані на улюблений пристрій або зберігати його на жорсткому диску.

5. Інформація про шрапінг різних туристичних порталів

Мозенда - це один з тих програм веб-кошика, які допомагають отримувати інформацію з складних туристичних сайтів, таких як TripAdvisor та Trivago. Вам просто потрібно підкреслити дані, які ви хочете очистити, і дозвольте Mozenda зробити свою роботу. Дивовижно, він отримає вашу інформацію в організованому та зручному для читання форматі протягом години.

6. Добре для фотографій

Існує декілька програм і інструментів веб-скребків, які не підтримують фотографії та не можуть витягувати дані з високоякісних зображень. Але Mozenda є єдиним веб-скребком, який витягує інформацію з зображень, відео та аудіозаписів та зберігає їх на вашому пристрої для комерційних цілей Source .

December 14, 2017