Back to Question Center
0

Який найкращий підхід до SEO для мого списку Amazon?

1 answers:

Коли мова йде про запуск SEO для лістингу Amazon, головним завданням, з яким часто стикаються практично кожен інтернет-продавець, який здійснює продаж, є його постійно розвивається алгоритм пошуку A9. Отже, як адаптуватися до цієї постійно мінливої ​​реальності і вижити при такій серйозній ринковій конкуренції, керованої над Амазоною? Я рекомендую наступний цей простий крок за кроком керівництво, як я вважаю, це найпростіший, але все ще ефективний спосіб управління SEO для будь-якого списку продуктів Amazon. У кінцевому підсумку, щоб побачити ваші пропозиції продукту серед найчастіше шуканих і найпопулярніших товарів там. Ось як ви можете досягти успіху в цьому найкращим чином.

Почніть з дослідження ключових слів

Ключове слово SEO для оптимізації списку Amazon означає, що ваші пропозиції добре оцінюються за максимальною кількістю фактично використаних комбінацій ключових слів Живі покупці шукають продукти там. І я рекомендую мати кикстарт із складанням основного контрольного списку найефективніших цільових ключових слів, які, як очікується, запустять вашу кампанію в пошукових системах Amazon у довшій перспективі. Серед інших, я пропоную спробувати один з цих перевірених інструментів дослідження ключових слів, які я також протестував для власного магазину доставки для електронної комерції: Google Keyword Planner (використовуйте перед собою ще щось, щоб отримати повну картину відповідних ключових слів, які в основному використовуються живими покупці не тільки на Amazon, але й у будь-якому іншому місці в Інтернеті), Sellics (найкраще рішення мати хороший старт із мозкового штурму, перш ніж ви, нарешті, скласти основний контрольний список найпопулярніших цільових ключових слів), LSI Graph та Тезаурус (було б чудовим вибір мати всі цінні пропозиції щодо ключових слів з синонімами, які ви могли б пропустити для початку), Moz (це хороший інструмент для дослідження ключових слів і виявлення всіх прихованих можливостей, які використовують ваші найближчі суперники на ринку).

Продовжуйте пропонувати знижки

Це може здатися безрадісним, але майже кожен клієнт шукає різноманітні знижки та найпопулярніші пропозиції. Ось чому, розглядаючи знижки, можна стати справді прихованим способом покращення вашого SEO для лістингу Amazon з більш високою конверсією, а також мати більш широкий вплив у пошуку в Інтернеті та отримати більш позитивні відгуки клієнтів. Отже, коли ваші списки товарів успішно насичені правильними ключовими словами та найефективнішими пошуковими фразами, пора розглянути можливість пропонування деяких товарів за зниженою ставкою, наприклад, за допомогою освітлення / найкращих пропозицій, квитків, тимчасових знижок, переваг на доставку або навіть одна маленька знижка..І я впевнений, що подання заявки на навіть одну стратегію знижок завжди окупиться, заощаджуючи ваші пропозиції продукту на вершині результатів пошуку Amazon.

Зверніть увагу на те, що ви даєте задоволення покупцям

Подивимось на це - Amazon завжди поставить клієнта та його рівень задоволення перед будь-яким іншим. Отже, зробити кожен клієнт щасливим - це також чудовий спосіб запустити SEO для вашого списку Amazon. Таким чином, слід уважно звернути увагу на наступні пункти задоволеності клієнтів:

  • Відслідковувати свої зіркові рейтинги та продовжувати контролювати відгуки клієнтів, щоб негайно вирішувати негативні.
  • Зверніть достатньо уваги на якість продукту та сервіс (Order Defect Rate) - вони також є дуже важливими факторами для SEO для просування списку Amazon.
  • Адекватна наявність запасів також є критичною частиною вашого гарна торгова практика, надана кожному відвідувачеві на Amazon. Просто переконайтеся, що ви зберігаєте доступність запасів на своєму шляху, щоб уникнути будь-яких можливих проблем з недоступністю.
  • Швидкість виходу занадто важка для контролю, принаймні безпосередньо. Але в будь-якому разі це дуже важливий показник, який показує, скільки клієнтів залишає Amazon після перегляду ваших списків продуктів. Просто подумайте про те, щоб ваш вихідний курс був мінімальним, оскільки це може значно покращити свої рейтинги по-своєму Source .
December 13, 2017