Back to Question Center
0

Чи можу я отримати поради експертів з консультанта з маркетингу Amazon?

1 answers:

Кожен консультант з маркетингу компанії Amazon знає, що для покращення ваших продажів та конверсій на цьому ринку, дуже важливо добре працювати в кожному розділі вашого списку продуктів. І ось деякі важливі підказки для вас, щоб дати шпону до вашого прогресу рейтингу на Amazon. У кінцевому підсумку - щоб отримати помітний приріст для ваших продажів там.

Пару важливих порад від консультанта з маркетингу Amazon

Порада 1: показник відмов та час за відвідування

Дуже легко виміряти, наскільки добре клієнт взаємодіє з вашим товаром на Amazon, а також основні веб-сторінки, пов'язані з предметом. Серед найважливіших показників тут є показник відмов і середній час, витрачений відвідувачем на сторінку. Все досить просто - якщо ваш потенційний клієнт витрачає більше часу на сторінку з інформацією про продукт, він, швидше за все, буде успішно перетворено в реального покупця. І навпаки, якщо ваш середній показник відмов є занадто високим, це означає, що ваш продукт, зазначений на Amazon, не має позитивного рейтингу.

Нижче наведено кілька критичних рекомендацій консультанта з маркетингу Amazon для того, щоб вирішити ці проблеми раз і назавжди:

  • Зробіть все можливе, щоб мати тільки справжній та якісний вміст - це твори власної сторінки продукту, або ті, що використовуються в інших місцях.
  • Не скупітуйте свій час і зусилля на написання дійсно привабливих та привабливих метаданих.
  • Збільшення середньої тривалості візиту користувача шляхом додавання корисного відео-посібника, опису чи продуманого продукту.
  • Зробіть свій вміст більш привабливим та зручним для читання - перегляньте частину ваших текстових текстів у чітко визначені та привабливі, наприклад, електронні таблиці чи інфографіку.

Порада 2: Рейтинг конвертацій

Будучи експертом маркетингового консультанта Amazon, я рекомендую встановити правильну спрямованість на покращення рейтингу конверсій. Це допоможе вам підвищити рейтинг продуктів на Amazon. Зрештою, алгоритм пошуку Amazon ніколи не оцінює вас добре, якщо у вас не буде багато дійсно успішних угод, чи не так? Отже, ось що я рекомендую зробити, щоб досягти помітного покращення рейтингу кліків на Amazon:

  • Переконайтеся, що опис вашого продукту охарактеризував всі продукти - просто при погляд Тільки уявіть себе потенційним клієнтом - чи ви матимете будь-які критичні питання, що залишились після прочитання цього опису продукту? Якщо відповідь є "так", то дуже ймовірно, що щось, що ви робите, безумовно, є неправильним.

  • Не забувайте розширювати можливості опису вашої продукції за допомогою візуального вмісту, такого як високоякісні зображення, відео, ілюстративні діаграми та інші корисні Засоби масової інформації демонструють пропозицію вашої продукції відповідно до демонстрації основних елементів практичного щоденного використання.
  • У описі вашої продукції повинно бути чітко вказано, які точки порівняння перетворюють пропозицію вашої продукції на дійсно надзвичайну угоду з продажу. Таким чином, спробуйте мати якомога більше відгуків сторонніх виробників.
  • Не витрачайте свій час і зусилля на виконання процедури перевірки A / B із частою схемою тестування. Ніколи не соромтеся мати практичний експеримент з різними зображеннями, комбінаціями ключових слів та кількома варіантами опису продуктів, щоб побачити, що можна покращити, що слід уникати в майбутньому, і що, можливо, потрібно негайно виключити Source .
December 13, 2017