Back to Question Center
0

Як знайти правильні ключові слова для моїх списків Amazon?

1 answers:

Не треба говорити про те, що якщо ви продаєте на Amazon, у вас вже є надто багато, щоб занадто багато управляти, а також занадто багато для відстеження, щоб вижити під реальним суперництвом, який панує на цьому. І завдання знайти правильні ключові слова для ваших списків Amazon не є винятком за цим простим правилом. Я маю на увазі, що іноді дуже важко визначити потенційно високопродуктивні пошукові фрази та основні цільові ключові слова для розміщення в списках Amazon, які дійсно продадуть. І давайте подивимося - вам знадобляться спеціально розроблені програмні інструменти, які допоможуть вам у цьому. На щастя, існує велика кількість доступних різноманітних онлайнових рамок та програмних засобів, призначених для проведення глибоких досліджень, щоб отримати остаточне визначення ключових слів, які ведуть списки Amazon у верхній частині пошуку продукту там. Але як зробити правильний вибір серед міріад вигаданих пропозицій, доступних у відкритому доступі в Інтернеті? Ось деякі перевірені на практиці рішення, які допоможуть вам правильно вибрати або принаймні звузити речі.

1. Інспектор ключових слів - це перший інструмент, який я хотів би показати вам сьогодні. Цей онлайн-помічник, безумовно, є найкращим варіантом для пошуку найефективніших нішевих ключових слів для списків Amazon. Серед його найсильніших сторін я хочу висвітлити свою надзвичайно корисну функцію, яка дозволяє швидко перевірити і побачити всі ключові слова та довгострокові пошукові фрази, які ваша ніша чи суперники категорії продукту вже оцінюють. Більше того, інспектор ключових слів насправді означає цілий набір хороших інструментів, а точніше. За замовчуванням він включає в себе інструмент Amazon Suggestion Tool (щоб допомогти вам швидко визначити всі потенційно виграшні ключові слова з довгим хвостом), тестування індексації (щоб перевірити, чи були ваші ключові слова з списку Amazon повністю індексовані, щоб їх могли реально знайти живі покупці) , а також інструмент оптимізації пошукових термінів (щоб допомогти вам максимально збільшити загальну експозицію при пошуку в Інтернеті ще більше).

2. Merchant Words - ще один хороший варіант, який допоможе вам швидко знайти реальні пошукові терміни, які використовують живі люди для їх повсякденного онлайн-шопінгу не тільки на самому Амазонці, але і на решті популярних торгових майданчиків та платформ електронної комерції в інших місцях Інтернету (наприклад, на Walmart або Jet). Що стосується мене, я особисто знайшов цей інструмент справді корисним для отримання загальної картини нішевих ключових слів з надзвичайно цінним розумінням їх практичного використання. Нарешті, Merchant Words виявилися настільки ж чудовими, щоб знайти подібні ключові слова та пов'язані пошукові фрази, які можуть бути потенційно виграшними, але все ж розкриті за левову частку активних продавців на Amazon.

3. Jungle Scout - це остаточний набір інструментів, який охоплює не тільки практичне дослідження ключових слів з корисними конкурентними пропозиціями. Більш того - цей варіант може бути надзвичайно корисним, коли мова йде про розміщення найпопулярніших продуктів, що продаються на Amazon, а також про настійно рекомендовані ніші, які на даний момент є піком популярності. Крім того, завдяки своїй широкій базі даних, Jungle Scout може надати всі основні показники, необхідні для того, щоб завжди приймати лише обґрунтовані та керовані на основі даних рішення, ймовірно, для кожного етапу розробки вашого списку продуктів. Зауважте, однак, що цей інструмент насправді є більш просунутим, розробленим для великих продавців, які вже мають базовий досвід у цій галузі Source .

December 13, 2017