Back to Question Center
0

Чи можете ви допомогти мені знайти найкращу оцінку ключових слів для оптимізації на Amazon?

1 answers:

Ось декілька хороших інструментів оцінювання ключових слів з перевіреною ефективністю, щоб ви могли знайти всю необхідну інформацію про терміни пошуку продукту та довгострокові терміни, необхідні для оптимізації опису продуктів на Amazon. Нижче я збираюся показати вам короткий огляд трьох найбільш популярних інструментів оцінювання ключових слів, я знайшов остаточні рішення, щоб завжди залишатися на вершині пошуку продуктів Amazon з добре оптимізованими списками продуктів. Зверніть увагу, однак, що, оскільки ваш прогрес у Amazon SEO зростає, вже тісна конкуренція за ключовими словами продовжує зростати. Таким чином, ви завжди повинні пам'ятати, щоб бути реалістичним, враховуючи вибір правильного пулу ключових слів, які ви збираєтеся оптимізувати. Я маю на увазі, що іноді нещодавно розпочатий доставкою та електронною комерцією бізнес може запустити набагато кращу стратегію оптимізації саме для тих пошукових термінів, які мають меншу конкуренцію. З огляду на це, давайте, нарешті, проведемо ці, ймовірно, остаточно кращі інструменти оцінювання ключових слів, доступні на ринку на даний момент.

1. Google Analytics - звичайно, цей варіант не обов'язково відомий більшістю нас як інструмент оцінювання ключових слів для Amazon. Тим не менш, Google Analytics - це старий старий спосіб отримати цінну інформацію про ефективність ключових слів, яку ви досягли на сьогоднішній день. Іноді ви можете просто зрозуміти, що є й багато інших ключових слів, які варто оцінити. І ось, коли цей пакет інструментів для ключових слів за замовчуванням поставляється світовим пошуковим гігантом. У будь-якому разі, якщо ви все ще нове, рекомендую спочатку спробувати Google Analytics. Виконавши це, ви зможете швидко перевірити, що в даний час добре працює для вас, і що саме потребує перегляду, або, можливо, слід змінити одночасно.

2. KW Finder - це інструмент оцінювання ключових слів дуже схожий на попередній (Google Analytics). Річ у тім, що KW Finder об'єднує набір дуже порівнянних метрик, які зазвичай набувають за допомогою більш просунутих програмних засобів та онлайнових фрейм, наприклад, Moz або SEMrush. Що стосується мене, я знайшов KW Finder як дуже корисний досвід. І я вірю, що ви також цінуєте це. Звичайно, з огляду на те, що ви готові і готові витратити деякий час на роботу з кількома ручними фільтрами (наприклад, мінус-словами та / або додатковими пошуковими фразами для розгляду), щоб максимально збільшити загальну ефективність своїх об'яв Amazon у системі SEO. Зрештою, цей інструмент оцінювання ключових слів доступний у відкритому доступі, тому вам ніколи не доведеться платити навіть копійку за використання повноцінної версії.

3. Ключове слово Too l - мій останній відмінний варіант для запуску поглибленого дослідження ключових слів - це пояснювач за назвою. І ви можете легко захопити його з буквально називаного офіційного веб-сайту (keywordtool.io). Серед найсильніших сторін інструмент добору ключових слів підтримується одинадцятьма різними мовами, щоб надати вам всі необхідні потенційно вигідні ключові слова та найпопулярніші пошукові фрази, що належать до категорії "найпопулярніші". З його базовою версією (на жаль, інструмент "Інструмент добору ключових слів" коштуватиме вам приблизно 90 баксів на місяць), ви можете швидко отримати приблизний обсяг пошуку, поточний рівень конкуренції за ключовими словами, а також багато корисних пропозицій ключових слів, захоплених безпосередньо з вашого Найближчі конкуренти ніші Source .

December 13, 2017